Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ortaokul lise yıllarımızı çürüten oyunlar :)
Benimki eski zamanın meşhur oyunu knight online sizin oyunlarla ilişkiniz nasıldı merak ettim Smile
Ultima online ve ogame. Bu 2 oyun yüzünden okulu çok boşladım akabinde lisede sınıfta kaldım ve üniversiteyi 3.senemde kazandımSmile
Hala oynuyorum Big Grin eskisi kadar olmasada .. Sadece eventlere giriyorum anilarimi yaad ediyorum Smile
(31-12-2016, Saat: 21:20)Berkanu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ultima online ve ogame. Bu 2 oyun yüzünden okulu çok boşladım akabinde lisede sınıfta kaldım ve üniversiteyi 3.senemde kazandımSmile

knight saolsun bende sınıfta kaldım Big Grin

(01-01-2017, Saat: 23:25)Bugr4 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hala oynuyorum Big Grin eskisi kadar olmasada .. Sadece eventlere giriyorum anilarimi yaad ediyorum Smile

hangi serverda oynuyon hocam Big Grin
metin2 çocuklugumu çaldı benden Smile Şuan ne aptalmışız diyorum ama o zaman zevkliydi tabi.
(02-01-2017, Saat: 13:30)adınısenkoy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31-12-2016, Saat: 21:20)Berkanu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ultima online ve ogame. Bu 2 oyun yüzünden okulu çok boşladım akabinde lisede sınıfta kaldım ve üniversiteyi 3.senemde kazandımSmile

knight saolsun bende sınıfta kaldım Big Grin

(01-01-2017, Saat: 23:25)Bugr4 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hala oynuyorum Big Grin eskisi kadar olmasada .. Sadece eventlere giriyorum anilarimi yaad ediyorum Smile

hangi serverda oynuyon hocam Big Grin

Olympia Smile
Humanım Smile)
Tabiki metin2 ve lol Allah affetsin Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi