Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÖZEL HAREKAT
arkadaşlar özel harekat polisi olurken yüzme bilme şartı aranıyor mu ?
      ADİLE  SADULLAH  MERMERCİ  POLİS                                   

MESLEK  YÜKSEKOKULU  ÖĞRENCİ      
                     ADAYI 2018
Onların suyla işi yok bildiğim kadarıyla da öyle bir şart aranmıyor.Ama aranıyor da olabilir.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
Kurs başlangıç yeterlilik kriterleri arasında '' 150 metre mesafeyi serbest yüzerek tamamlamak'' gibi bir aşama olduğundan bilmeniz şart sayılır.
Doğuda yüzeceğiz sanki anasını satim ne lan bu 150 metre.
(21-02-2016, Saat: 02:25)Emre ÖZTÜRK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kurs başlangıç yeterlilik kriterleri arasında '' 150 metre mesafeyi serbest yüzerek tamamlamak'' gibi bir aşama olduğundan bilmeniz şart sayılır.

Demek ki varmış. Big Grin

(21-02-2016, Saat: 02:37)16.Dönem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğuda yüzeceğiz sanki anasını satim ne lan bu 150 metre.

O yüzden ben yok sanıyordum yüzme falan ama baksana varmış su altı komandosu sanki.Güney doğu ve doğuda deniz mi var arkadaş. Big Grin Ama demek ki savaş durumu vs düşündükleri için böyle bir şey yapıyor olabilirler.Yani vardır bir amacı da çözemedim henüz. Big Grin

pzMXDo.png
Öncelikle şunu söylemeliyim pmyodan özel harekat polisliğine geçiş gönüllü olarak yapılıyor şuan okulda okuyan bir tanıdığımdan aldığım bilgiye göre ilk sene dilekçe veriliyor okulun dilekçe verildikten sonra mülakat vs yok direk kursa giriş yapıyorsunuz bu kurstan sonra mülakatlara alınıyorsunuz ayrıca yüzme konusuna gelirsek özel harekatı çok kısıtlıyorsunuz denizden havadan yada karadan her alanda operasyon yapma tekniği ile eğitiliyorlar su altında operasyonda yapmanız için gerekli eğitim veriliyor her suya dalanı su altı komandosu diye sınıflandırmayın her özel birlik suya girmek zorunda .
(21-02-2016, Saat: 15:52)tolga6034 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle şunu söylemeliyim  pmyodan özel harekat  polisliğine geçiş gönüllü olarak yapılıyor şuan  okulda okuyan bir  tanıdığımdan aldığım bilgiye göre  ilk sene  dilekçe veriliyor okulun  dilekçe verildikten sonra  mülakat vs yok direk kursa giriş yapıyorsunuz  bu kurstan sonra  mülakatlara alınıyorsunuz  ayrıca yüzme  konusuna gelirsek özel harekatı çok kısıtlıyorsunuz  denizden havadan yada karadan her alanda operasyon yapma tekniği ile eğitiliyorlar  su  altında  operasyonda yapmanız için gerekli eğitim  veriliyor her suya dalanı  su altı komandosu  diye sınıflandırmayın  her özel birlik suya girmek zorunda .

Gönüllülük dilekçe vs hepsini biliyordum da suyla ilgili eğitim olduğunu bilmiyordum sadece... :Smile  Öğrenmiş olduk teşekkür ederiz.

pzMXDo.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pmyo / temel lise özel lise vaveyla 2 259 28-06-2017, Saat: 17:05
Son Yorum: Mavi
  Polis Özel Harekatın ve Bomba İmha Uzmanının ismi değişti. tolgvok 7 458 07-06-2017, Saat: 13:43
Son Yorum: S.Yildiz
  Editörün Seçimi: Kızlara Özel WhatSapp Grubu Nnisa 33 1,612 20-04-2017, Saat: 03:05
Son Yorum: Tolga35
  Özel harekat hakkında PolisOzelHarekat 4 398 25-03-2017, Saat: 18:54
Son Yorum: PolisOzelHarekat
  [ÖZEL HABER]FORUMDA HERKES MATEMATİKTEN 10 NET ÇEKECEK HADİ BAKALIM!!! nvidia34 1 528 30-10-2016, Saat: 11:04
Son Yorum: Cevikİbo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: