Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
özel harekat
merhabalar özel harekat'a hazırlanıyorum dişimde tel var sorun oluyormu bilginlendirilmek istiyorum teşekkürler.
(05-11-2016, Saat: 17:33)Taha ERENEL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar özel harekat'a hazırlanıyorum dişimde tel var sorun oluyormu bilginlendirilmek istiyorum teşekkürler.

Sorun olmaz
merhaba arkadaşlar gözümle ilgili bir maruzatım olucak yardımcı olursanız sevinirim. Gözümde hiçbir sorun yok yakını uzağı herşeyi çok net rahat görüyorum renk körüde değilim fakat. 2-3 hastaneye gitmeme rahmen doğuştan gelen birşey olduğunu söylediler sağ gözümü kapattığımda sol gözümü açabiliyorum fakat sol gözümü kapattığımda sağ gözümü açamıyorum yani 2side kapanıyor ve hiçbir şekilde açamıyorum bu bir sorun teşkil edermi teşekkür ederim.
(07-11-2016, Saat: 19:58)Taha ERENEL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba arkadaşlar gözümle ilgili bir maruzatım olucak yardımcı olursanız sevinirim. Gözümde hiçbir sorun yok yakını uzağı herşeyi çok net rahat görüyorum renk körüde değilim fakat. 2-3 hastaneye gitmeme rahmen doğuştan gelen birşey olduğunu söylediler sağ gözümü kapattığımda sol gözümü açabiliyorum fakat sol gözümü kapattığımda sağ gözümü açamıyorum yani 2side kapanıyor ve hiçbir şekilde açamıyorum bu bir sorun teşkil edermi teşekkür ederim.

İlk defa böyle birşey duydum işin mantığına inecek olursak , diyelim polis oldunuz nişan almanız gerekti ve çift göz ile nişan almak herkesin yapabileceği birşey değil. Siz gözün birisini kapatacaksınız ve nişan almanız gereken gözünüzü açamayacaksınız sizce sorun teşkil eder mi bu soruyu kendinize tekrardan bir sorun derim ?
Gerilir zorlu bir yay
(07-11-2016, Saat: 19:58)Taha ERENEL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba arkadaşlar gözümle ilgili bir maruzatım olucak yardımcı olursanız sevinirim. Gözümde hiçbir sorun yok yakını uzağı herşeyi çok net rahat görüyorum renk körüde değilim fakat. 2-3 hastaneye gitmeme rahmen doğuştan gelen birşey olduğunu söylediler sağ gözümü kapattığımda sol gözümü açabiliyorum fakat sol gözümü kapattığımda sağ gözümü açamıyorum yani 2side kapanıyor ve hiçbir şekilde açamıyorum bu bir sorun teşkil edermi teşekkür ederim.
Eğer sağlıkta farkedilmesse ve sizde solak olarak nişan alırsanız farkedilmez diye düşünüyorum. Sağlak olsanız bile tabanca ile nişan alma da sıkıntı olmaz ama büyük ihtimal pöh eğitimlerinde hem sağ hem sol el kullanma çalışmaları olabileceğinden tüfek ile atışlar da nişan alamassınız ve bu da eğitmenler tarafından farkedilir. Tabi bu eğitimlerden geçmiş polis abilerimizin bilgisine ihtiyacın var.
sol elim zayıf değil sol elimlede nişan alabiliyorum ama sağlak olduğum için sol gözümü kapatıp sağı açmam benim için daha iyi doktorlara gittim bunun bir problem olmucağını söylediler bazı internet sitelerindede araştırdım eğitim atış yapa yapa gelişiceğini söylediler ama sınavda sorun teşkil edermi bilmiyorum.
(07-11-2016, Saat: 20:42)Taha ERENEL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sol elim zayıf değil sol elimlede nişan alabiliyorum ama sağlak olduğum için sol gözümü kapatıp sağı açmam benim için daha iyi doktorlara gittim bunun bir problem olmucağını söylediler bazı internet sitelerindede araştırdım eğitim atış yapa yapa gelişiceğini söylediler ama sınavda sorun teşkil edermi bilmiyorum.

Geçici yani yanlış anlamadım değil mi?
yani hastanelere gittim prof. dr.'lara da gittim bunun çalışa çalışa gelişebiliceğini söylediler.
Nişan gözü kişiden kişiye göre değişmektedir. Ön sağlık muayenesinde sorun olmaz diye düşünüyorum ama detaylı inceleme için okulunuz sizi hastaneye götürdüğünde orada bu problem ile karşılaşacaksınız emin olun ve yüksek ihtimallede elenirsiniz.
Gerilir zorlu bir yay
peki teşekkür ederim sağolun yorumlar için.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Polis Özel harekat sağlık Muhammed13 2 233 09-09-2017, Saat: 20:20
Son Yorum: Muhammed13
  19. Dönem Pomem Özel Harekat- Genel Sağlık Anısı (BilecikPOMEM) Terminator 1 421 05-09-2017, Saat: 12:03
Son Yorum: vedatttt
  özel harekat alihanonturk 3 493 24-08-2017, Saat: 17:52
Son Yorum: Emreee
  Nedir bu Özel Harekat Sevdasi ? cwe234ed 16 1,661 16-07-2017, Saat: 04:39
Son Yorum: Mavi
  Özel harekat Ercnkeskn086 6 918 02-07-2017, Saat: 13:57
Son Yorum: mesutkocak67

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi