Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parkur
Bu sene ki parkur geçen senede varmıydı? Ve bu parkur çok kolay denge aleti filan kaldirilmis orası cok zordu
Yeni parkurda neler var ?
Bak buraya çok kolay http://i.hizliresim.com/m6gGaY.jpg
Yeni parkuru merak edenler Buradan bakabilir. Geçen sene herhalde denge tahtalı olan parkur kullanıldı. Ben bu parkuru daha kolay gördüm yani 45 saniyenin altında bitirip 100 alınır gibi görünüyor. En korktuğum takla attıktan sonra denge tahtasından düşer miyim sorunsalıydı. Fakat slalom yapacağımızı görünce sevindim.
O denge tahtasına takladan sonra çıktım ilkinde bilerek düştüm ikicisinde yaptım ücüncüde yere yapıstım kötü olmustu Big Grin kalkması cok iyi olmuş süre kaybettiriyor çünkü
sen öncedende mi girmiştin ?
Ben besyo kurslarına gitmistim orada yaptım ayni aletler vardi atlama beygiri filan vardi baya ugrastirici yani bu parkur 35-40 saniyede yapilabilir
arkadaslar bu parkurun aynısına kondisyonsuz bi sekilde 3 defa girdim. gecen seneyi bilmem ama slalom gercekten cok zaman yiyor ve en son atlama yerine gelene kadar cok yoruldugun icin orda bacaklarda derman kalmıyor. ilk yapisimda takılıp ceza puanı alarak 49 sn, 2. yapmısım 47, 3. yapisim 43 saniye. biraz kondisyonu olan insan yapar ama cokta basite almayin
slaloma kadar çok iyi geçsen slalomda direk geçsen cezayı göze alsan kotumu oluyo
3 kez deneme şansımız mı var?
hayır ya tek sefer deniceksin. o arkadaş 3 kez denemiş kendi imkanlarınca. parkura alışmış olmanın süreye etkisinden bahsetmiş gibi geldi baana Smile
2 hak taninir diye biliyorum ben besyoda oyleydii
Hiç mi deneme şansımız yok parkuru?
45180_1.jpg
yani benim okudugum mülakat tecrebeleri kadarıyla -ki gözümden kaçmış da olabilr o ayrı konu Smile -  önce bi izletiyolar izletirlerse sonra önce kızlar sonra erkekler birer deneme de kaç yaparsa yapıyor. parkurdaki her hata +1 sn olark ceza yansıyor.

özel olarak kendin belediyene yada ne bileyim halk egitime felan yaptırabilirsen o parkuru denersin kardeşim. ama benim bi polisle konuşmam olmuştu komiser yardımcılığı sınavına girmiş biliyosunuzdur orda da parkur var. bu giren adam astım hastası 100 kilo ve sigara içen biri oldugunu soledi. istenen derece 50 küsürmüş bu 47 mi ne yapmış varın siz dusunun..
Hayıırr sınav esnasında heralde 2 kez deniyor isteyen tabii en yüksek olanı kabul ediyorlar
yani benim bilgim bu yönde ama eğer senin dediğin gibiyse benimde seninde işine gelir Smile
Tabiiki hadi bir takildi dustu heyecandan 2.hak verlmeli bence
takılıp dusunce kalkıp devam edeceksin ama ceza alıyon ama inşallah dediğin gibidir Smile
Yaaa baktım siteye umarım 2 hak vardir yaa ama dusecek bir yer yok ki bu parkurda 45 snye de bitimem lazım 100 almam icin
(03-04-2016, Saat: 23:35)Mrs.Çevikkuvvet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaaa baktım siteye umarım 2 hak vardir yaa ama dusecek bir yer yok ki bu parkurda 45 snye de bitimem lazım 100 almam icin

Bayanlarda 55 saniye altı 100 puan yalnız.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seneye parkur puanlaması Raki07 3 263 24-08-2017, Saat: 10:20
Son Yorum: Alpagu
  pmyo parkur için spor? Beyza06 2 203 16-08-2017, Saat: 23:58
Son Yorum: Yakoo
  parkur süresi Gürkan 1 297 18-06-2017, Saat: 18:18
Son Yorum: alzisthat
  Parkur tavsiye BATUHANT 4 467 14-06-2017, Saat: 21:38
Son Yorum: BATUHANT
  AFYON PARKUR KURSU ???? prestij2010 0 187 14-06-2017, Saat: 03:23
Son Yorum: prestij2010