Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parkur
Arkadaşlar aranızda Erzurumda olan varmı birde parkur çalışması için çalışacak yer lazım Erzurum pmyoyu aradım parkur için çalışılabiliyormuyuz diye hayır cevabını verdiler besyoyu aradım telefonun açan kişi tahminimce orda çalışan bir görevliydi galiba ama gidip besyodaki hocalara soracam ama aranızda Erzurumda parkur çalışması yapılan yer bilen varsa buraya yazarsa çok sevinirim birde mülakatlardan 1 veya 2 hafta önce gidip pmyoda çalışabiliyor muyuz?
PMYO ya gidip çalışma imkanı sunmazlar hocam ama özel spor alanlarında kurulmuş PMYO aynısı olan parkurlarda çalışmanizi yapabilirsiniz. Bol şans.
Arkadaşlar zaten parkur hız parkuru yani öyle aman aman bir parkura ihtiyacınız yok. Boş bir alanda gereken araç gereçleri bulduktan sonra siz de hazırlarsınız o parkuru. Direk olmaz da pet şişe kutusu olur, lastik olmazda çember bir madde olur.

Yani hiçbir yerde parkur bulamadım diyerek çalışmamazlık yapmayın. Gidin bir yerde 500 metre koşusu yapın bedeninizi hıza alıştırın ve sınırları zorlayın o bile hız parkurunda faydalı olur. Zaten benden size bir tavsiye 1 dk'lık parkuru 4000 kere tamamlasanız da size hız bakımından, sınırları zorlamak kadar etkisi olmayacaktır.

Mesela çıkış hızınızı arttırın, zıplama sürenizi azaltın. 4-8 metre arası bir yerde gidip gelme hızınızı arttırın. Tek tek yapın bunları. Zıplama süreniz çıkış sürenizden daha fazla ise o çıkış hızı üzerinde çalışın inanın bana daha etkili olacaktır. İyi olduğunuz yerlere (çıkış hızı) gibi çalışmak yerine, kötü olduğunuz noktaları bulun. En azından ben böyle çalışmıştım ve etkisi daha fazla olmuştu..

Emre bende erzurumdayim ikinci sinavlardan sonra benim gittigim spor salonunda parkur kurduracagim iletisimde kalalim
Tamam polis asena üni mi okuyosun

Yol sporda(karayollarının orda) hazırlıyorlar diye biliyorum dostum tam bilgi alınca sana dönecem

http://i.hizliresim.com/XkG8XO.jpg

http://i.hizliresim.com/Wkz8aY.jpg
Bide buna bak

http://i.hizliresim.com/Wkz8aY.jpg
Bide buna bak
Serhat sen erzurumdamısın

Hazir parkur mu var yani ? Banada bilgi verin
Varmış Erzurum karayollarında eğitim fakültesi üstü yolspor az önce konuştum hergün varmış

Mukakat parkuru muymus
Evet öyle

Uzak bana o ya sukrupasadayim ben taa

2 ay icin 250 lira cok
Fiyatını sordun mu

Evet 250 dedi
Polis asena bende erzurumdayım, yaptıracağın parkura gelmek istiyorum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  parkur süresi Gürkan 1 241 18-06-2017, Saat: 18:18
Son Yorum: alzisthat
  Parkur tavsiye BATUHANT 4 375 14-06-2017, Saat: 21:38