Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PMYO
Arkadaşlar Puan Ne Zaman Açıklanacak , Ve Puanın Düşme Olasılığı Nedir. Olaylardan Ötürü Puan Düşer İhtimalleri Söz Konusu . kimse polis olmak istemez Diyorlar . Fikirlerinizi bekliyorum .Saygılar (puan:268)
Puanın düşmeyeceğini düşünüyorum. 1 Aya kalmaz açıklarlar.
Puanım 261. Düşmesini ümit edeceğim. Tahminim düşmeyeceği yönünde. Akademi 300 yapsa bile alım az olduktan sonra istediği başvuruyu bulur. 3 bin alım olursa düşmesi söz konusu olmaz. 5 bin gibi bir alım söz konusu olursa bir ihtimal 260 olabilir. Olaylar, şehitler, pmyo ların kapanması, pmyo sonrası yapılan mülakat, atanamama gibi durumlar bir çok kişiyi caydırmis olabilir. Olmayadabilir. Puan 260 olursa mutlu olurum çok fazla.
Emre Öztürk kardeşim. Geçen yıl en aşşağı 270 le mi aldılar hiç esneme olmadı mi
Öncelikle Puanın düşme olasılığı olur diye düşünüyorum yalnız 250'den aşağı olmaz düşerse de . Son yaşanan terör olaylarından sonra Aileler çocuklarını göndermekte biraz endişeli bu da bir etken olabilir , son olarak bir de maalesef son zamanlar çok şehit verdik - mekanları cennet olsun - polis açığı oluştu ben bununda etkisi olabileceğini düşünüyorum. Ama puan düşmezse de 270'den yukarı olacağını sanmıyorum.
Az önce Polis Akademisi Başkanlığı ile görüştüm telefona çıkan kişi pek bir bilgisinin olmadığını  , resmi siteyi takip etmem gerektiğini yine de kafama takılan bir şey olursa hafta içi mesai saatleri içinde (08.00-17.00) aramam gerektiğini söyledi. Bakalım pazartesi günü tekrar görüşeceğim bir bilgi alabilirsem  ne zaman açıklanacağına , ne kadar alım olacağına , baraj puanının duruma dair burada konu açarım.
mustafa-kemal-ataturk-resimleri-59-500x628.jpg
(25-03-2016, Saat: 21:46)A₺sız Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emre Öztürk kardeşim. Geçen yıl en aşşağı 270 le mi aldılar hiç esneme olmadı mi

Zaten 270 almayan başvuramıyordu kardeşim. Nice 269'la kaçıranlar var. Bende 260 olmasını ümit ediyorum fakat gördüğüm kadarıyla çoğu kişi iyi almış sanmıyorum dediğim gibi düşeceğini.
Mert Kardeşim İnşallah 260 olur hatta diğer kardeşlerimiz içinde İyice Aşşağı İner Rabbim Tüm kardeşlerimizin Gönlüne göre versin

Emre Öztürk kardeşim saolasın

Ahmet Tekin Kardeşim Ulaşacağın Bilgiler le Bizide Aydınlatmanı Bekliyoruz inşallah Puan Düşer .
İnşallah temennim bu yönde pazartesi gününü bekliyorum kardeşim.
mustafa-kemal-ataturk-resimleri-59-500x628.jpg
Ben üniverste 3. Sınıfım seneye kalırsam pomem paem şansım var. Bayan olduğum için pöh şansım yok. Pöh puanı daha düşük ama.maalesef erkek alınıyor sadece. Ben o okulu 2 sene okumak istiyorum 6 ay değil. Tadını çıkarmak istiyorum sürünmek istiyorum ceza nöbeti almak istiyorum çarşı cezası almak istiyorum çok çalışıp dereceye girmek istiyorum Sad pmyo istiyorum akademi duy sesimizi çek şu barajı... o atmosferi solumak istiyorum elenmek pahasına...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pmyo Can42 0 28 4 saat önce
Son Yorum: Can42
  Kırıkkale PMYO beymenler 2 79 5 saat önce
Son Yorum: Mert5858
  Ygs pmyo furkan66 1 46 Bugün, Saat: 01:16
Son Yorum: Tr.SpecialForce
  pmyo 2. yedek alım tr_pls_tr 1 119 Dün, Saat: 19:34
Son Yorum: kubilay61
Information "2018 PMYO Tayfa Tr.SpecialForce 21 737 20-09-2017, Saat: 03:04
Son Yorum: Cerentyln