Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PMYO
Merhaba arkadaşlar bende en az burdaki herkes gibi sahip olduğum hayal polislik hakkından küçükten beri istediğim ama olamadığı ilerde ne yapcağım yapabilirim bunun hakkında biraz olsun bilgi sahibi olanlar yardım edebilirse muhabbet eşliğinde güzel olur.
Geçelim konuya ben liseden beri malum polis olmak istiyordum ancak gözümde miyop olduğundan kendimi şansız hissedip başvuru dahi yapamıyordum sağlık koşulları dahilinde ancak bu son 2 sene önce gördüğümde çizimlede alındığını gördüm ve bir an düşündüm sonra babam önlisans uçak teknolojisi bölümüne yazdırdı bu senede son ama tabi dgs sınavına başla tarzı baskılar başladı dedimki ben polis olucam poisliğe hazırlanıcam bu sene ygs yeçalışmadan girdiğim için 200 civarı yaptım bu seneden geçti ama seneye düzenli olaak çalışıcam ygs dgs derken zaten barajı alllahın izni ile geçicem şöyle bi korkum var azaltıldı bu pmyolar işte pomemler artıyor seneye olurmu olmazmı belli değil alırlarsada az alıyorlar ama ben sürekli çevremdekilere arkadaşlarıma polis olucam böyle giricem şöyle olucak diye artık benden  illallah ettiler her akşam kafamı yastığa koyduğumda acaba olurmu instagramdan polis okullarının taglerinden resimlere falanbakıyorum ordan tanıştığım bi kaç polis abide oldu umarım seneye kalkmaz önce ygs ardından mülakatlarıda geçerek bu hayal gerçek olur hepiniz umarım istediğiniz şekilde yerleşirsiniz teşekkürler.
Öncelikle Foruma Hoşgeldin.

Miyop dereceleri artık çizimle halloluyor. Basit bir operasyon ile o konuda sıkıntı yok. Sen polisliği kafana koyduysan ve her şeyi göze alarak bu mesleği istiyorsan karşında kimse duramaz. Bu sene 200 yapmış olabilirsin ama seneye çalışarak başarabilirsin. Dediğin gibi PMYO'ları kapatacaklar ve POMEM'e çevirecekler yavaş yavaş deniliyor tabi bu ülkede hiçbir şey belli olmaz. Her ne kadar 2020'ye kadar alım olacak deselerde her an her şey değişebilir. Aklına takılan sorular olursa ''Arama'' yerine yazarak daha önceden cevaplanmış mı bulabilirsin. Bulamaz isen yeni konu açarak sorunu sorabilirsin. Elimizden geldiğince yardımcı oluruz.
teşekkür ederim bu forumun bana çok yardımı olacak elinize sağlık

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pmyo pomem Can42 13 147 4 saat önce
Son Yorum: Mavi
  Pmyo parkur Can42 4 130 15-11-2017, Saat: 14:12
Son Yorum: karaca93
Exclamation Lisede Kinama cezasi pmyo icin engelmi dkem 5 149 14-11-2017, Saat: 15:36
Son Yorum: dkem
  PMYO EĞİTİM SONU FARKLI BRANŞ GEÇİMİ ? davamiz_pöh 1 129 13-11-2017, Saat: 07:24
Son Yorum: furkan.urker
  2018 pmyo 3 HARFLİ PÖH 2 313 07-11-2017, Saat: 19:34
Son Yorum: Mert Sallıoglu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi