Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PMYO
Sad 
Öncelikle İyi akşamlar arkadaşlar benim bir sorum olacaktı;
Ben ygs den 259 aldım pek ümidim yok pmyo için bende üniversiteye gidip hem ygs ye hemde üni derslerine çalışırım diyorum bir yılım boşa gitmesin diye eğer yüksek puan alırsam üniversiteden pmyo' ya başvurabilirmiyim seneye. Huh Teşekkürler
[fon‌t=helvetica, arial, sans-serif]Yüreğinde, Çeliği keskin bir kılıca dönüştürecek inancın yoksa... Boşuna ateşi harlayıp, çekiç sallama... {νєzιя}[/font]
Üniversiteyi dondurup PMYO'ya başvurabilirsin. Daha sonra tamamlarsın.
Tabi bunun için dondurma işleminde diplomanın aslını üniversitenin vermesi lazım. Bazıları veriyor, bazıları pürüz çıkarıyor diye duydum.

Eyvallah sağ olasın.
[fon‌t=helvetica, arial, sans-serif]Yüreğinde, Çeliği keskin bir kılıca dönüştürecek inancın yoksa... Boşuna ateşi harlayıp, çekiç sallama... {νєzιя}[/font]
Aaa okulu dondurabiliyor muyuz sayin emre? Benm 3. Senem üniversitede ama polisligi kazanirsam kaydimi almam gerekiyo diye biliyorum kesin bilgiye okulla gorusup ulasabilirrz ancak degil mi ?
(16-04-2016, Saat: 00:08)iamapolicewoman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aaa okulu dondurabiliyor muyuz sayin emre? Benm 3. Senem üniversitede ama polisligi kazanirsam kaydimi almam gerekiyo diye biliyorum kesin bilgiye okulla gorusup ulasabilirrz ancak degil mi ?

Burda aynı durumda olan ve bunu yapacak insanlar var. Ama dediğim gibi bazı okullar kayıt için diplomanın aslını veriyor bazıları vermeyebiliyormuş. Kesin bilgiye tabiki okulla görüşüp ulaşırsın. Güzelce anlat böyle böyle 2 yıllık bi polis okuluna gideceğim dondurabilir miyim buradaki kaydımı ve diplomanın aslını alabilir miyim dondurduğumda? diyerek bilgi almaya çalış bakalım ne diyecekler.

Peki cok tesekkurler

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PMYO taban puan girişi can012 2 99 Dün, Saat: 19:48
Son Yorum: Tr.SpecialForce
Exclamation Kastamonu PMYO Yedekten Gidenler Belge kubilay61 2 104 22-09-2017, Saat: 23:19
Son Yorum: kubilay61
  Pmyo Can42 1 91 22-09-2017, Saat: 16:54
Son Yorum: şadi03
  Kırıkkale PMYO beymenler 2 141 22-09-2017, Saat: 10:15
Son Yorum: Mert5858
  Ygs pmyo furkan66 1 99 22-09-2017, Saat: 01:16
Son Yorum: Tr.SpecialForce

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi