Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PMYO 2015 PUANI 270 den 250 mi olmuştu Bu yıl 270'den 250 olurmu ?
Sad 
bilgi verırmısnız arkadaslr. :Smile kontrol ettım ama göremedım bu soruyu.  yardımcı olursanız sevınırım. sorulmuş ise k bakmayın Smile
Gerekli başvuru sayısı kesinlikle yakalanacak, bu yüzden düşmez. Zaten 2500 polis alacaklar en az 10 bin başvuru olur(o da en az) bunlardan da 2500'ü polis olmak için yeterli niteliklere sahip olacaktır elbette. Puan o yüzden düşmez. Boşuna ümitlenip kendinizi üzmeyin derim.
Direkt 270 oldu. Önceki sene 250 idi. Geçmiş yıllarda puanın düştüğü olmuştur. Ama alım bu kadar az iken düşmesi söz konusu olamaz gibi.
yanı 2015 de 270 ıken alım 3 bin di basvuru olmamıs 250 ye düşmüş diye duydum ama pa edu tr sıtesınde goremedım bulamadım yanı dogruluk payı nedır 2.cisi hiç birşey belli olmaz arkadaslar dediğiniz yüksek ihtimal dogru ama bu devletın çoğu evladı ana kuzusu Smile ölmekden korkan insanlar var ülkenın suankı durumuda iç açıcı değil ŞEHİTLERİMİZ GÜN GEÇTİKCE çoğalıyor.s ALLAH yardımcımz olsun.
O ihtimal çok zor.Düşmesini beklemek ne bileyim ölümsüzlüğü bulmak gibi bir şey.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
Ne kusuru estağfurullah.. ama ikinci aynı soru bu bugün forumda . Kim yayıyor böyle söylentileri abi Big Grin

sorumun daha once soruldugunu goremedıgımı söylemıstım k bakmayın demıstım Smile.2.cisi ölümsüzlüğü bulmakda bir umuttur. Smile teşekkrler cevabladıgınız ıcın ama 2015 de 250 ye düştümü şunu bır söyleyın de ıcım rahatlasın merakdan çatladım
Geçen yıl düşürüldüğünü duymadım açıkcası. Düşüreceklerinide sanmıyorum. 2500 kişi alacaklar zaten çok az sayı. Onun için düşmez.
                       v51akr.jpg
Düşmedi kardeşim Big Grin bu sene de düşmez. onu söyleyenler ve yayanlar hep kötü insanlar işte Big Grin

anladım teşekkürler Smile devreler gelsinde herşey güzel olacak  Cool
250 olayı şehir efsanesidir.Düşseydi eğer geçen seneki resmi başvuru şartlarında 270 yerine 250 yazardı.Ama yazmıyor.İnanmayın , düşme falan yok.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
Tamam.
İşte hep bu gibi şeyler devletin polis akademisinin tutarsız tavırları yüzünden oluyor belli bir puan belli bir alım sayısı olsa ve herşeyin belli bi tarihi zamanı olsa yanı insanlar boşa ümit etmeseler bu tip şeylerde olmaz bende 7 puanla kaçırdım sağlık olsun
Puan düşmez devreler zaten adamda almiyorlar
adile-sadullah1.jpg
Puan Bencede Düşmez.Zaten Sırlamalar Kaymışken Yeterli Başvuru Olur.Ama Eskisi Gibi Değil Her Aile Çocuğunu Polisliğe Yollamaktan Çekiniyor....
GİDEN BENİM ÇOCUKLUK HAYALLERİMDİ 
Düşmez kesinlikle zaten alım da çok az herhalde böyle giderse seneye pmyo lar kapanır çünkü en önemli dönemde polis alımı çok azz
Kardes boşuna beklemeyin puanın dusmesini bol bol lys ye calışın derim çünkü daha önce böyle durumla hiç karşılasılmadı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  2017- Pmyo- asil TEM 16 770 Bugün, Saat: 01:46
Son Yorum: Bomba ımha
  Pmyo'da saç yasağı varmı Aboubakar 16 619 Dün, Saat: 02:51
Son Yorum: Terminator
  pmyo ya girermiyim pöhjöh 2 262 Dün, Saat: 02:39
Son Yorum: Terminator
  Başarı puanı Relax45 10 293 Dün, Saat: 01:29
Son Yorum: Milenyum
  pmyo dusunurdeli 4 217 Dün, Saat: 00:40
Son Yorum: dusunurdeli