Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pmyo
üniversiteye gidip 1. sınıfta tekrar ygs ye girip pmyo gidebilir miyim. yoksa bu sene tercih yapmayıp ygs ye tekrar mı girmeliyim.
Üniversitedeyken ygs sınavına gitebilirsin kazanırsan pmyo ya gidersin diğerini de yapabilirsin ama bence üniversiteye gir olmazsa pomemden denersin ben öyle yapıcam şahsen pomeme kalana kadar şansımı denicem
Angel
(25-07-2016, Saat: 01:01)Hepaestusx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üniversitedeyken ygs sınavına gitebilirsin kazanırsan pmyo ya gidersin diğerini de yapabilirsin ama bence üniversiteye gir olmazsa pomemden denersin ben öyle yapıcam şahsen pomeme kalana kadar şansımı denicem

yani üniversitede iken geçiş yapabilirim gidip gitmemem bir önem arz etmiyor doğru mu anladım ?
Evet.Okurkende başvuru yapılabilir.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
sen tercihini yap,tutarsa üniversiteye kaldol. ygs ye girersin tekrardan eğer olursa geçiş yaparsın. olmazsa diğer sene tekrar yaparsın. he yine olmadı bu sefer üniversiteni bitirip pomem'e veya paem'e başvuru yaparsın.
Adile Sadullah Mermerci PMYO - 16. Dönem
Üniversitedeyken pmyo sınavlarına girebilirsin. Ben şuan 4. sınıfa geçtim ve son hakkımı da kullandım sıra gelirse okulu donduracağım.Eğer sende de aynı durum olursa sen de bu şekilde yapabilirsin.
-Polis Huzur Güven Verir-
Rüştü Ünsal Polis Meslek Yüksekokulu

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pmyo pomem Can42 6 86 50 dakika önce
Son Yorum: elifbabacan5
  Pmyo parkur Can42 4 129 15-11-2017, Saat: 14:12
Son Yorum: karaca93
Exclamation Lisede Kinama cezasi pmyo icin engelmi dkem 5 147 14-11-2017, Saat: 15:36
Son Yorum: dkem
  PMYO EĞİTİM SONU FARKLI BRANŞ GEÇİMİ ? davamiz_pöh 1 126 13-11-2017, Saat: 07:24
Son Yorum: furkan.urker
  2018 pmyo 3 HARFLİ PÖH 2 313 07-11-2017, Saat: 19:34
Son Yorum: Mert Sallıoglu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi