Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PMYO mülakat
Mülakat i tercih ettiğimiz okulda mi oluyoruz yksa . herhangi bi okulda mülakata girip geçtikten sonra mı okulumuzu seviyoruz ?
Seçme gibi bir şansın yok mülakat yeri ve zamanını polis akademisi belirliyor
Polis Akademisi sizin için hangi okulu uygun görurse orada giriyorsunuz.
YAŞADIĞIN YERE EN YAKIN POLİS OKULUNDA GİRİYORSUN
(26-07-2016, Saat: 17:27)Kübra Karaca Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-07-2016, Saat: 04:22)Kaan01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seçme gibi bir şansın yok mülakat yeri ve zamanını polis akademisi belirliyor

Mulakattan önce bi sınava tabii tutuyorlar mi peki. Yoksa sadece mulakatla mi sınırlı .

Sadece mülakat.Sağlık , spor ve sözlü.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
Mulakattan önce bi sınava tabii tutuyorlar mi. Yoksa sadece mulakatla mi sınırlı okula alim
(26-07-2016, Saat: 17:30)Kübra Karaca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mulakattan önce bi sınava tabii tutuyorlar mi. Yoksa sadece mulakatla mi sınırlı okula alim

Okula başvurmadan önce YGS'ye giriyorsunuz.Daha sonra sağlık , spor ve sözlü mülakatlara giriyorsunuz.Kazanırsanız giriyorsunuz okula.Bu kadar.

pzMXDo.png
Mülakatı geçtikten sonra . okul tercihlerini mi yapiyoruz
(26-07-2016, Saat: 17:32)Kübra Karaca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mülakatı geçtikten sonra . okul tercihlerini mi yapiyoruz

Tercih yapmıyorsunuz , oturup bekliyorsunuz.İnternet üzerinden açıklanıyor.Nerede mülakata gireceğinizi , nerede okuyacağınızı sistem yani polis akademisi belirlemektedir.Genelde adrese en yakın okula verirler.

pzMXDo.png
Ben İstanbul da oturuyorum ama başka şehirde okumak istiyorum . öyle bi imkanım var mı peki. Bu da son sorumdu. Cevaplariniz için tesekkur ederim.
Maalesef öyle bir durum söz konusu değil akademi ikametgahiniza göre yerlestiriyor sizi okula.
(26-07-2016, Saat: 17:35)Kübra Karaca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben İstanbul da oturuyorum ama başka şehirde okumak istiyorum . öyle bi imkanım var mı peki. Bu da son sorumdu. Cevaplariniz için tesekkur ederim.

Okul seçme hakkınız bulunmamaktadır.

pzMXDo.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pmyo pomem Can42 13 147 4 saat önce
Son Yorum: Mavi
  Pmyo parkur Can42 4 130 15-11-2017, Saat: 14:12
Son Yorum: karaca93
Exclamation Lisede Kinama cezasi pmyo icin engelmi dkem 5 149 14-11-2017, Saat: 15:36
Son Yorum: dkem
  PMYO EĞİTİM SONU FARKLI BRANŞ GEÇİMİ ? davamiz_pöh 1 129 13-11-2017, Saat: 07:24
Son Yorum: furkan.urker
  2018 pmyo 3 HARFLİ PÖH 2 313 07-11-2017, Saat: 19:34
Son Yorum: Mert Sallıoglu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi