Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PÖH
ÇEVİK KUVVET OLARAK ATANSAK , PÖHE GEÇİŞ YAPILIYOR MU
                                       z3kvQ6.jpg
2yıl eğitim görüyorsun ya mezuniyete son 2 hafta kala okulda Özel Harekatçılar gelip olmak isteyenlerin aile kabulü ile isimlerini alıyor. Sonrasında PÖH mülakatlarına giriyorsun işte.
(05-04-2016, Saat: 19:24)Turkcu-Ebru Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2yıl eğitim görüyorsun ya mezuniyete son 2 hafta kala okulda Özel Harekatçılar gelip olmak isteyenlerin aile kabulü ile isimlerini alıyor. Sonrasında PÖH mülakatlarına giriyorsun işte.

hersene  olan birşey değil dediğin okulu bitirdikten sonra alım şartlarını karşılıyorsan pöh eğitimine giriyorsun başarılı olunca pöh olabiliyorsun olamazsan eski görevine gidiyorsun
Bende şartları tamamlaması takdirindeki durumunı anlattım zaten
(05-04-2016, Saat: 19:43)Turkcu-Ebru Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende şartları tamamlaması takdirindeki durumunı anlattım zaten

şartlar derken yaşı ben kastettim ama pöh alımı hersene olmuyor 2013 de pmyo kazanıp olan polise sordum mezun oldukları sene okula gelip alım yapan olmamış.Yaşda okulu bitirince illaki bir sene alım yapacak o sene ki istenilen yaşa uyarsan başvurursun
Her sene olup olmadığını bilmiyorum yalan olmasın şimdi. Ama alım bu şekilde oluyormuş. Ama bilmediğim birşeyi öğrendim teşekkür ederim Smile
(05-04-2016, Saat: 19:54)Turkcu-Ebru Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her sene olup olmadığını bilmiyorum yalan olmasın şimdi. Ama alım bu şekilde oluyormuş. Ama bilmediğim birşeyi öğrendim teşekkür ederim Smile

önemli değil zaten emekli olana kadar pöh kalmıyorsun bildiğim kadarıyla
Pöh olan bir abi var tanıdığım bilgi alırım ondan
(05-04-2016, Saat: 20:08)Turkcu-Ebru Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pöh olan bir abi var tanıdığım bilgi alırım ondan

bizim şu anda aldığımız bilgiler ilerde değişebilir ülkemizde sağolsun  nerdeyse hersene eğitim sistemi değişiyor bakalım ilerde ne olacak
Gnaysa kardeşim mesleğe girdiğinde hangi şubeye atanirsin bilemeyiz ama özel harekatciya her halükarda ihtiyaç oluyor.okulun son sinifinda geliyorlar muhabbetini tam olarak bilmiyorum ama girilir bence...
adile-sadullah1.jpg
(05-04-2016, Saat: 20:17)Gumushaneli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gnaysa kardeşim mesleğe girdiğinde hangi şubeye atanirsin bilemeyiz ama özel harekatciya her halükarda ihtiyaç oluyor.okulun son sinifinda geliyorlar muhabbetini tam olarak bilmiyorum ama girilir bence...

özel harekatçıya ihtiyaç oluyor orası öylede durmadan üniversitelileri pöh yapıyorlar
O şimdiki sisteme bağlı sen üniversite mezunu olmuşsun bi bok yapcagin yok git catis diyolar maasida normal polise gore iyi adam olur diyor ama bilmiyorki özel harekatcinin ailesi olmaz sosyal hayati olmaz özel harekat bu kampüs hayatina benzemez pişman oluyor mesleği birakiyor ne diyeyimki ben kelimeler yetersiz...
adile-sadullah1.jpg
(05-04-2016, Saat: 21:28)Gumushaneli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O şimdiki sisteme bağlı sen üniversite mezunu olmuşsun bi bok yapcagin yok git catis diyolar maasida normal polise gore iyi adam olur diyor ama bilmiyorki özel harekatcinin ailesi olmaz sosyal hayati olmaz özel harekat bu kampüs hayatina benzemez pişman oluyor mesleği birakiyor ne diyeyimki ben kelimeler yetersiz...
üniversite alıp duracağına birazda lise mezunları için olan kpss den alsa ama almıyor adamlar
Özel harekat alımı her sene pmyolardan olmuyor ihtiyaca bağlı pmyodan alınıyor okulun 1. senesinin ilk döneminde dilekçe dolduruluyor toplanan dilekçeler
eğer o sene pöhe alım olucaksa 2. sınıfta özel harekatçılar geliyor sizi mülakat alıyor bu fiziki mülakat değil kişisel sözel mülakat burdan geçerseniz 3 aylık eğitime tabi tutuluyorsunuz bu eğiimin sonucunda internette yazan mekik şınav barfiks hareketlerinden oluşan bir mülakata giriyorsunuz burdan geçerseniz
atamanız gerçekleşiyor geçemesseniz yerini trafik şube.
Bu 4000 pöh alimi vardi kac kisi basvurmus bilen varmi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi