Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PÖH
Beyler pöh olmak isteyenler kimler forumda ? Ve neden istiyorlar
                                       PQNnbb.jpg
Milletin ve Vatanın güvenliği için
Bende istiyorum kardeşim hem vatanım milletim için hem de şehit dayımdan yadigar meslek olduğu için hakkımıza hayırlısı
Ya arkadaşlar konu açılmışken.. Ben yunus olmak istiyodum ama boydan kaybediyorum pöhde de boy sınırı var mı

Bayanlarda
(19-04-2016, Saat: 22:51)BtlRncbr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya arkadaşlar konu açılmışken.. Ben yunus olmak istiyodum ama boydan kaybediyorum pöhde de boy sınırı var mı

Bayanlarda

PMYO giriş ile aynı diye biliyorum

(19-04-2016, Saat: 23:25)IntoTheWild Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-04-2016, Saat: 22:51)BtlRncbr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya arkadaşlar konu açılmışken.. Ben yunus olmak istiyodum ama boydan kaybediyorum pöhde de boy sınırı var mı

Bayanlarda

PMYO giriş ile aynı diye biliyorum

Aynen öyle. Pmyo giriş şartlarından farklı bir boy kriteri aranmıyor PÖH için.

Bayanlarda

PMYO ile aynı şartlar.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

turkish-police-officer-talks-on-a-phone-...?s=594x594
Cok tesekkur ederim arkadaşlar Smile
Özel harekât olmak istiyorum çünkü bu vatanı sevdalılar korumalı, çünkü kinim var, yetimlerin, gözü yaşlı anaların, şehit düşen abilerimin alınacak intikamı var... çünkü imanım var Allah yolunda vatan uğrunda ölmekten korkmuyorum.
Pöh bir Türk komandosudur ve Türk komandosu korkusuz yigitlerin en delikanlı adamlarin akil almaz yureklerinin VATAN askiyla dolup taştıgi ALLAAH diyerek hainleri vurduğu
BEDRIN ARSLANLARININ yolundan gidenlerin sehadet aşkıyla butunlesip Gücünü imandan alan gerekirse kırmızı bayrağa kirmizi katanlarin
Karanlik gecelerde Karasudan zap suyuna giden yollarda korkusuzca hürce vatan diye yerleri titreten sessiz sert adımların sahipleri vatanin has bekçileridir onlar
Peygamber elinde narin birer cicek tir onlar
Paletlerine doldurup rengarenk mermilerii bu dağlara aydınlık baharlari cizenlerdir onlar
Önce vatan millet sonra ana ve yar diyip gaza meydanlarinda yigitler gibi carpisip şanlı bayrağı Arş a kadar uzatanlardir onlar
Hepsinin Allah Yar ve yardimcisi olsun selamlar olsun
Dağlar Hayrandır Kartalların Uçuşuna
Kartallar Hayrandir ÖZEL HAREKATIN Duruşuna 

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi