Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pöh komiser yardımcısı
#1
Lisans mezunuyum.Lisans mezunları iki yıl sonra sınavla komiser yardımcısı olabiliyormuş.Allah nasip eder de PÖH'e girersek tabi.Peki nedir bu komiser yardımcılığı? Görev tanımı nedir ? Normal memurdan farklı olarak ne yapar ? Nasıl bir sorumluluğu vardır ? Maaşı daha mı yüksektir ?
#2
Bir amir düşün, özel harekatı yönetiyor, tüm telefon trafiği, planlama vb. onda, normal memurdan farklı bir şey yaparsa fazlasını yapar, timdeki herkesten sorumludur imza yetkisi vur emri gibi yetkisi vardır ve son sorduğunla anladım ki sıkıntılısın. Kardeşim maaşı tabi yüksek olacak kıdem farkı var. Amir diyorsun arkadaş, memur ile müdür arasındaki öğretici kontrol edici (öğretmen) olan kısım. Sen hiç mi rıza amirimi izlemedin.
  EDEB YA HÛ!

2jDXYE.jpg

#3
Grup Amiri, Ekip Amiri, Tim Amiri, Büro Amiri, Karakol Amir Yardımcısı, Sınıflar Amiri Yardımcısı, Sınıf Komiseri, Öğretim Görevlisi, Pilot görevlerinden her hangi birini yürütürler.Polis memuru , baş polis memuru ve kıdemli baş polis memurundan sonraki en yüksek rütbedir.Maaşları normal polis memuruna kıyasla biraz daha yüksektir ancak öyle subay - astsubay gibi uçurum bir fark yoktur.En fazla bin lira oynar.Ki bu sorduğunuz soruların cevabını zaten Polis Amirleri Eğitim Merkezinde öğreneceksiniz burası pek yeri değil.Biz sadece nasıl olabileceğinizle ilgili soruları yanıtlamakla mükellefiz.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
WWW


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Allah hepimizin yardimcisi olsun barisaydin 10 1,214 03-12-2016, Saat: 20:21
Son Yorum: unalyesilyurt

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi