Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polis Olmak İstiyorum
01.02.1992 Doğumluyum.Liseyi bitirdim.Üniversite sınavlarına giriş yaptım.POLİS olmak istiyorum.Olabilir miyim? Hangi sınavlara girmem gerekiyor? Sınavlar ne zaman? Yaş konusunda sıkıntım var mı? Beni güzelcene bir aydınlatır mısınız teşekkürler...
(25-07-2016, Saat: 16:04)Veys7uran61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 01.02.1992 Doğumluyum.Liseyi bitirdim.Üniversite sınavlarına giriş yaptım.POLİS olmak istiyorum.Olabilir miyim? Hangi sınavlara girmem gerekiyor? Sınavlar ne zaman? Yaş konusunda sıkıntım  var  mı? Beni güzelcene bir aydınlatır mısınız teşekkürler...

Hocam aynı yaştayız bu sene pmyo için 1992 doğumlular son kez girdi.Eğer lisans mezunuysanız ya da lisans okuyorsanız pomem ve paeme başvurmanızı öneririm.
-Polis Huzur Güven Verir-
Rüştü Ünsal Polis Meslek Yüksekokulu
Bu yıl 1992liler son kez girdi.Seneye pmyoya giremezsiniz ama 4 yıllık bir üniversite okuyarak Pomem ya da Paem mülakatlarina girmenizi öneririm.
Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler...Açıkçası benim arzum Özel Harekat polisi olabilmek.O yüzden polis okumak istiyordum.Bu dedikleriniz için yaş sınırı kaç? POMEM VEYA PAEM OKUYUNCA Özel hareket polisi olabiliyor muyuz ? PAEM VEYA POMEM İÇİN İLLA 4 YILLIK ÜNİVERSİTE MEZUNU OLMAK ŞART MI YOKSA SADECE ÜNİVERSİTE BAŞLANGICI YAPANLAR ORAYA BAŞVURU YAPABİLİYOR MU? İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
(25-07-2016, Saat: 16:49)Veys7uran61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler...Açıkçası benim arzum Özel Harekat polisi olabilmek.O yüzden polis okumak istiyordum.Bu dedikleriniz için yaş sınırı kaç?  POMEM VEYA PAEM OKUYUNCA Özel hareket polisi olabiliyor muyuz ? PAEM VEYA POMEM İÇİN İLLA 4 YILLIK ÜNİVERSİTE MEZUNU OLMAK ŞART MI YOKSA SADECE ÜNİVERSİTE BAŞLANGICI YAPANLAR ORAYA BAŞVURU YAPABİLİYOR MU? İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
Öncelikle özel harekat için gönüllülük esası var. Polis olduğunuzda dilekçeyle özel harekata geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca sadece özel harekat branşlı pomem alımları da oluyor.Yaş şartı 29 olması lazım tam bir bilgim yok o konuda. Üniversiteye başlamış olmanız birşey ifade etmiyor malesef lisans diplomanız olması lazım ve kpss den belirlenen puanın üzerinde bir puan almış olmanız lazım. Bu arada paemde komiser yardımcısı olarak mezun olursunuz, pomemde polis memuru olarak mezun olursunuz. İser açıköğretim ister örgün öğretim okuyun bölüm farketmeksizin lisans diplomasına sahipseniz başvuru yapabilirsiniz. Sitemizi takip ettiğiniz için teşekkürler.
-Polis Huzur Güven Verir-
Rüştü Ünsal Polis Meslek Yüksekokulu
(25-07-2016, Saat: 16:49)Veys7uran61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler...Açıkçası benim arzum Özel Harekat polisi olabilmek.O yüzden polis okumak istiyordum.Bu dedikleriniz için yaş sınırı kaç?  POMEM VEYA PAEM OKUYUNCA Özel hareket polisi olabiliyor muyuz ? PAEM VEYA POMEM İÇİN İLLA 4 YILLIK ÜNİVERSİTE MEZUNU OLMAK ŞART MI YOKSA SADECE ÜNİVERSİTE BAŞLANGICI YAPANLAR ORAYA BAŞVURU YAPABİLİYOR MU? İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

lisans mezunu olman gerekiyor başvuru yapabilmek için
Adile Sadullah Mermerci PMYO - 16. Dönem
POMEM ya da PAEMe başvuru yapabilmeniz için 4 yıllık lisans mezunu olmanız gerekmektedir.Bu konuyu inceleyebilirsiniz.
(25-07-2016, Saat: 17:01)Acaroglu1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Öncelikle özel harekat için gönüllülük esası var. Polis olduğunuzda dilekçeyle özel harekata geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca sadece özel harekat branşlı pomem alımları da oluyor.Yaş şartı 29 olması lazım tam bir bilgim yok o konuda. Üniversiteye başlamış olmanız birşey ifade etmiyor malesef lisans diplomanız olması lazım ve kpss den belirlenen puanın üzerinde bir puan almış olmanız lazım. Bu arada paemde komiser yardımcısı olarak mezun olursunuz, pomemde polis memuru olarak mezun olursunuz. İser açıköğretim ister örgün öğretim okuyun bölüm farketmeksizin lisans diplomasına sahipseniz başvuru yapabilirsiniz. Sitemizi takip ettiğiniz için teşekkürler.
Teşekkürler zahmet ettiniz
4 yıllık üni mezunu olmalısınız.KPSS ile özel harekat branşına alım olursa girersiniz.Haricinde POMEM'den özel harekat olunabilir.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  süleyman soylu 10 bin polis alımı acıklaması elifbabacan5 5 521 15-11-2017, Saat: 14:17
Son Yorum: karaca93
  Polis Okulu Öğrencisi sorusu olan Mert5858 11 747 12-11-2017, Saat: 17:17
Son Yorum: Mertcanakca
Sad Niğde Polis Meslek Yüksek Okulu'nda korkunç bir kaza! arifAydin37 4 482 21-09-2017, Saat: 18:30
Son Yorum: bayan.polis.
  Ameliyat olmak türkyildizi 0 110 19-09-2017, Saat: 01:13
Son Yorum: türkyildizi
Question PMYOdan polis sonra pöh 1ölürBİNdirilir 6 449 10-09-2017, Saat: 10:39
Son Yorum: Tulpar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi