Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saglik
Fmf hastalığı polislge engelmi lütfen bilen biri cevaplasın ?
Öncelikle geçmiş olsun. Biliyorsun FMF yani Ailevi Akdeniz Ateşi kronik (uzun süreli) bir hastalıktır. Atak dönemleri oluyor ve ataklar genellikle 1-3 gün sürüyor. Bu hastalığa sahip kişiler atak döneminde sıkıntı yaşıyor ve bu dönemde kan iltihaplı çıkıyor. Ateş, karın ağrısı, eklem ağrıları gibi bulguları var. Mülakatta atak dönemine denk gelmezsen geçersin ama intibakta tam teşekküllü sağlık raporu almaya gideceksin. Orada sorun çıkabilir.
Aynen hastlgn tanısı öylede kardeşim ben kucuklktn beri kullnym erken teşhis olunca hicbir ağrı veya atak olmadı sadece kanimda iltihaplanma cikyr ben sadece intibaktaki sağlıktan korkyrm yoksa norml sağlıklı birisym
Kardeşim senin iş nasıl olacak mülakattan geçersin diyelim (inşallah) intibakta FMF hastalığına Romatoloji mi bakıyordu, o bölüme gittiğinde doktor bu hastalığı teşhis ettiğinde sana da soracaktır her ne kadar tıbbi olarak kanıtlansa da. Senin orada bana dediklerini ikna edici bir şekilde anlatman lazım ki rapora bunu olumsuz bir şekilde yansıtmasın. Senin puanın yüksekti hatırladığım kadarıyla şimdiden sporunu yap, sözlü mülakata çalış aynı zamanda bu hastalığı nasıl anlatacağının planlarını yap. İnşallah engel olmaz şu hastalık girersin.
İnş kardeşim benm tek sorunum kan tahlili benm sağlık sorunum olmamsna rağmen bu kan tahlili isi bozuyo emre bende sağlık sorunu olmamasna rağmen yani polislge engel teşkil edecek bi şey olmamasına rağmen sırf kan tahlillndn dolayı elerlermi kardeşim
(08-04-2016, Saat: 19:46)Hakan996 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnş kardeşim benm tek sorunum kan tahlili benm sağlık sorunum olmamsna rağmen bu kan tahlili isi bozuyo emre bende sağlık sorunu olmamasna rağmen yani polislge engel teşkil edecek bi şey olmamasına rağmen sırf kan tahlillndn dolayı elerlermi kardeşim

Eleyebilirler. Kan iltihaplı çıkıyormuş sanırım bu hastalıkta ve sağlık raporu için ilk önce kan veriyorsun sonra tüm bölümleri dolaşıyor ve muayene oluyorsun en son bölümlerdeki muayenelerde sorun çıkmazsa kanda da elenenler oluyor sonuca göre. Burada sağlık açısından bir takım olumsuzluklara göz yummaları düşük bir ihtimal diye düşünüyorum ama inşallah ben yanılırım.
intibak sırasında gittiğimiz hastane normal bi hastane mi yoksa özel olarak bi yer belirleniyoda oraya mı gidiyoruz.. sağlık konusunda çok mu dikkat ediyolar taviz vermiyolar mı
Tam teşekküllü bir hastaneyle önceden anlaşıyorlar.intibakta gruplar halinde gidiliyor.sağlık konusunda göz yumucaklarını hiç sanmıyorum.
anladım teşekkür ederim
Peki Anemi bir engel teşkil eder mi intibak da?
[img]adaWJz.jpg[/img]
(08-04-2016, Saat: 21:10)Walwal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki Anemi bir engel teşkil eder mi intibak da?

Kansızlıktan bir sorun olmuyor sadece doktor ilaç tedavisi verir o kadar yani kansızlıktan elenme gibi bir durum söz konusu değil tabi tedavi edilebilir bir seviyedeyse.
İntibakta bayanlarin bakire oldugunada bakiliyormu herkes farkli seyler soyluyo
(11-04-2016, Saat: 15:56)Ada Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İntibakta bayanlarin bakire oldugunada bakiliyormu herkes farkli seyler soyluyo

Bu ülkede hakim ve savcı kararı olmaksızın keyfi bekaret kontrolü yasaktır...
bunu herhangi bir kurum yapamaz.

Peki hic yapilmismi bayan polislerden duydunuzmu boyle bisey bu zamana kadar
Hayır konuyu fazla uzatmaya gerek yok. İnternetten de azıcık araştırırsanız içiniz rahatlayacak.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Önce sağlık mülakatımı? Polis_bayan 11 403 21-03-2017, Saat: 21:54
Son Yorum: Polis_bayan
  PMYO SAĞLIK EKREM 3 178 20-03-2017, Saat: 01:22
Son Yorum: Terminator
  sağlık crazyburak 0 78 12-03-2017, Saat: 01:12
Son Yorum: crazyburak
  Sağlık admin yardımcı olursanız sevinirm ! Polis46 2 144 11-03-2017, Saat: 22:13
Son Yorum: Polis46
  Sağlık Emirhan4141 2 135 06-03-2017, Saat: 19:53
Son Yorum: Emirhan4141

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi