Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sağlık
Sağ diz kapağımın altında dikiş izi var ve sağ gözümde tembellik var. Polis olmama engel olur mu?
Diz kapağınızın altindaki dikis 5 metreden belli oluyo mu ve kaç dikiş var?
dikiş 20 adet dikiş var ve 5 metreden gözükmüyor
Anladım.Ön sağlıkta diz kapağina kadar bakiyorlar. 5 metreden belli olmuyorsa sorun olmaz gibi ama20 dikis de görunur gibi dikisin neden atildiğı da önemli simdi benim arkadasimin bacaginda dikis vardi sorun cikarmislardi biraz da oradaki komisyona bagli yani simdi ben sorun olmaz derim o adamin dikkatini cekebilir o dikis bi de aciklaman onemli.
Küçükken bacağıma inşaat demiri girmişti ondan sebep içten dıştan 20 adet dikiş attılar. Şu anki sorunum gözüm ve dikiş izim sıkıntı cıkarmı diye çok korkuyorum.
Sağ gözündeki tembellik sorun teşkil eder mi,şöyleki gözünde kapak düşmesi ve gevşekliği yoksa sorun olmaz fakat yapacakları renk körlüğü testinde sorun olursaki elenebilirsin. Derecesi var ise çizdirebilirsin çizdirmen polisliğe engel teşkil etmez artık
KIRIKKALE POLİS MESLEK YÜKSEK OKULU ADAYI
7AObPv.gif
Renk körlüğü testi yaptırdım %100 görüyorum yani bir sıkıntı yok, göz kapağım düşük değil ama derecesi yüksek çizdirmeyi düşündüm eğer engel olmayacaksa çizdireceğim çok teşekkür ederim.
(21-07-2016, Saat: 22:14)Seymanurdeniz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Küçükken bacağıma inşaat demiri girmişti ondan sebep içten dıştan 20 adet dikiş attılar. Şu anki sorunum gözüm ve dikiş izim sıkıntı cıkarmı diye çok korkuyorum.

Demirden dolayi herhangi bir doku kaybi olmus muydu ya da spor yapmana engel bir durum vardir diye yaziyor muydu doktor raporunda?
Önceden sorun teşkil ediyordu fakat şuan hiçbir sorun çıkmaz, rica ederim iyi forumlar (:
KIRIKKALE POLİS MESLEK YÜKSEK OKULU ADAYI
7AObPv.gif
(21-07-2016, Saat: 22:19)Seymanurdeniz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Renk körlüğü testi yaptırdım %100 görüyorum yani bir sıkıntı yok, göz kapağım düşük değil ama derecesi yüksek çizdirmeyi düşündüm eğer engel olmayacaksa çizdireceğim çok teşekkür ederim.

Evet sadece dercesi yuksekse çizdirebilirsiniz.Sorun teşkil etmez.
Tamam çok teşekkür ederim. Bacağımda ise hiç bir doku kaybı ya da spor yapmama gibi bir sorunu olmuyor Smile
Doktor raporunda sorun yoksa doku kaybi ve herhangi bir aktiviteye engel bir durum yoksa 5 metreden de belli olmuyorsa sıkıntı çıkarmayacaktir inşallah. Smile
İnşallah Big Grin Yardımların için çok teşekkür ederim Smile
Rica ederim.İyi forumlar dilerim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sağlık şartları kosovalı 3 865 03-11-2016, Saat: 15:27
Son Yorum: Berkanu
  Sağlık sorunu Turkerr 1 739 24-08-2016, Saat: 02:29
Son Yorum: Cerentyln
  sağlık belgesi hdogucam 3 695 23-08-2016, Saat: 18:51
Son Yorum: Mavi
  Sağlık Şartları Alihan 1 634 22-08-2016, Saat: 18:20
Son Yorum: Mavi