Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
saglık yönetmeligi
NOT: Polis Meslek Yüksek Okuluna alınmaya engel olmadığı yukarıda belirtilen operasyonların, sağlık kurulu raporundan önce geçirilmiş olması gerekmektedir.      saglık yönetmeligin,n en sonunda bu not yazıyor mevcut halde hidrosel varikosel gibi rahatsızlıgı olanının  ameliyat oluptamı  saglık kuruluna görünmesi gerekiyo     
(17-02-2016, Saat: 21:48)mustafajöh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: NOT: Polis Meslek Yüksek Okuluna alınmaya engel olmadığı yukarıda belirtilen operasyonların, sağlık kurulu raporundan önce geçirilmiş olması gerekmektedir.      saglık yönetmeligin,n en sonunda bu not yazıyor mevcut halde hidrosel varikosel gibi rahatsızlıgı olanının  ameliyat oluptamı  saglık kuruluna görünmesi gerekiyo     

Sayın ADMİN bir haftadır cevap bekliyorum bi yardımcı ol şimdiden teşekkürler.
Sağlık kurulundan önce ameliyat olmanız ve iyileşmeniz gerekiyor.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
(21-02-2016, Saat: 23:23)DiessaTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağlık kurulundan önce ameliyat olmanız ve iyileşmeniz gerekiyor.
e varikoseli olan polis olabilir diyo admin bir önceki yazılarında
yonetmeliği bir bütün olarak okudugun takdirde anlıyorsun ki hidrosel varikosel engel değil .
(22-02-2016, Saat: 16:09)arslanrasim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yonetmeliği bir bütün olarak okudugun takdirde anlıyorsun ki hidrosel varikosel engel değil .
yönetmelikteki o maddeyi bende gördümde  Yönetmeligin en sonunda   NOT: Polis Meslek Yüksekokuluna alınmaya engel olmadığı yukarıda belirtilen operasyonların, sağlık kurulu raporundan önce geçirilmiş olması gerekmektedir    diyo bu neyi kastediyo onu anlıyamadım   acaba diger bölüm hastalıklarıyla ilgili operayonlarmı  bu masal nerde yahu
masal daha öncesinde hidrosel ve vrıkoselin engel teşkil etmedigini yazmıştı rahat ol
(23-02-2016, Saat: 13:29)arslanrasim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: masal daha öncesinde hidrosel ve vrıkoselin engel teşkil etmedigini yazmıştı rahat ol

yönetmelikteki not ne oluyo peki ne kastediliyo
abi benim anladığım ilk başta yazan bi iki hastalık var ya onlar için olamaz diyo varikosel di hidroseldi onlar engel değil diyor. açıkcası engel olucak bi hastalık da degil bnce
(24-02-2016, Saat: 03:20)arslanrasim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: abi benim anladığım ilk başta yazan bi iki hastalık var ya onlar için olamaz diyo varikosel di hidroseldi onlar engel değil diyor. açıkcası engel olucak bi hastalık da degil bnce

anladım Eyvallah.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sağlık turk1923 8 727 Dün, Saat: 14:13
Son Yorum: Deadpoolcuk
  İntibakta Sağlık Raboru TrabzonluOnur 3 231 19-07-2017, Saat: 02:52
Son Yorum: Alaxa
  İntibak sağlık kontrolu Derya.15 0 293 10-07-2017, Saat: 01:33
Son Yorum: Derya.15
  Pmyo / intibak / sağlık vaveyla 4 582 28-06-2017, Saat: 20:59
Son Yorum: Pmyo06
  16.dönem kardeşlerim sağlık hakkında yardım makarov78 6 525 26-06-2017, Saat: 22:56
Son Yorum: erva

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi