Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şahsen başvuru?
merhaba arkadaşlar.
az önce başvuru yaptım internet sitesinden bundan sonra ne yapıcaz? şahsen başvuru falan nasıl olucak?
önbaşvuruydu bu..önbaşvuru bitince mülakat tarihleri belli olacak size verilen başvuru numarasıyla mülakat yerinizi ve tarihinizi öğreneceksiniz,gerekli belgelerle beraber gidip kaydınızı yaptıracaksınız.Sırasıyla önsağlık-spor parkuru-sözlü mülakat olarak 1 gün içinde hepsi hallolmuş olacak.
Sağolasın. Benim üniversitede lise diplamasının aslı oradan onun aslını vermiyorlar. aslı gibidir belgesi alsam mühürleri vurdursam olurmu?
arkadaşlar 10 dk önce başvuru yaptım sistem açık 1-2 dk bekettikten sonra hemen alıyor deneyin

Başvuru yapan arkadaşlara bi duyuru hatırlatması yapayım ön başvurudan sonra halk bankası atmlerinden POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜNEN HALK BANK 19. DÖNEM POMEM GÖLBAŞI SUBESİ/ANKARA HESABINAGİRİŞ SINAVI İSİMLİ HESABA YATIRMAYI UNUTMASIN
NOT: BU İŞLEM SADECE VE SADECE HALK BANK ATMLERİNDEN OLUYOR İNTERNET BANKACILIGI , GİŞEEN YADA BAŞKA BANKALARDAN FALAN HİÇBİR ŞEKİLDE OLMUYOR BİLGİNİZİ14 KASIN SAAT 17:00 A KADAR PARAYI YITIRMIŞ OLMANIZ GEREKİYOR
SINAV ÜCRETİ: 75 TL
ŞİMDİDEN HERKEZE BAŞARILAR DİLERİM...

(04-11-2016, Saat: 06:53)gurbet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba arkadaşlar.
az önce başvuru yaptım internet sitesinden bundan sonra ne yapıcaz? şahsen başvuru falan nasıl olucak?

KARDEŞİM ŞUAN YAPMAN GEREKEN HALK BANKASI ATMLERİNDEN 75 TL SINAV ÜCRETİ YATIRMAN AZ ÖNCE Bİ YAZI PAYLAŞTIM BU KONU İLE İLĞİLİ ONU OKU
(04-11-2016, Saat: 10:10)ALSANCAK43 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar 10 dk önce başvuru yaptım sistem açık 1-2 dk bekettikten sonra hemen alıyor deneyin

Başvuru yapan arkadaşlara bi duyuru hatırlatması yapayım ön başvurudan sonra halk bankası atmlerinden POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜNEN HALK BANK 19. DÖNEM POMEM GÖLBAŞI SUBESİ/ANKARA HESABINAGİRİŞ SINAVI İSİMLİ HESABA YATIRMAYI UNUTMASIN
NOT: BU İŞLEM SADECE VE SADECE HALK BANK ATMLERİNDEN OLUYOR İNTERNET BANKACILIGI , GİŞEEN YADA BAŞKA BANKALARDAN FALAN HİÇBİR ŞEKİLDE OLMUYOR BİLGİNİZİ14 KASIN SAAT 17:00 A KADAR PARAYI YITIRMIŞ OLMANIZ GEREKİYOR
SINAV ÜCRETİ: 75 TL
ŞİMDİDEN HERKEZE BAŞARILAR DİLERİM...

(04-11-2016, Saat: 06:53)gurbet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba arkadaşlar.

KARDEŞİM ŞUAN YAPMAN GEREKEN HALK BANKASI ATMLERİNDEN 75 TL SINAV ÜCRETİ YATIRMAN AZ ÖNCE Bİ YAZI PAYLAŞTIM BU KONU İLE İLĞİLİ ONU OKU
Halk Bankasının ATM'sine gittiğimde herhangi bir POMEM ile ilgili birşey bulamadım içeriye girdiğimde gişede bulunan kişi 19.Dönem POMEM girişi açık dedi bende yatırdım 75 TL ATM'de bulamadım denediğim bende içeriden yatırmak zorunda kaldım
Gişeden yatırmak daha iyi.ATM'yi önermiyoruz.Gişeden alınan makbuz daha garantilidir.Şahsen başvuruyu kazanan adaylar yapacak okula kayıt olurken.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
Şu diplama sorumada cevap verirseniz çok makbule geçicek Sad
(04-11-2016, Saat: 18:22)gurbet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu diplama sorumada cevap verirseniz çok makbule geçicek Sad

Aslı gibidir geçerlidir.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Question Aday başvuru dilekçesi belgesi defaultplss 2 459 16-01-2017, Saat: 21:10
Son Yorum: defaultplss
  Başvuru Dilekçesi Yardm camel 2 502 22-12-2016, Saat: 18:04
Son Yorum: camel
  19. Dönem polis özel harekat başvuru dilekçesi nasıl doldurulur ( Videolu anlatım ) EmpireS38 3 802 21-12-2016, Saat: 01:27
Son Yorum: DeliKurt
  Başvuru Dilekçesi -DEĞİŞİKLİK- camel 5 753 20-12-2016, Saat: 16:34
Son Yorum: Mavi
  BAŞVURU SAYISI bilirkişi 14 1,925 18-12-2016, Saat: 10:50
Son Yorum: aLektaMovk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi