Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selamun Aleykum
Merhabalar yüzümünde sivilce ve benler var elenme sebebimidir sakalı kesince daha belli oluyor . Şimdiden çokk teşekkürler.

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

(15-10-2016, Saat: 11:41)06ankara06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar yüzümünde sivilce ve benler var elenme sebebimidir sakalı kesince daha belli oluyor . Şimdiden çokk teşekkürler.

Yüzünüzde çof fazla ben ve sivilce yok , o yüzden sıkıntı olmaz diye düşünüyorum
                                       z3kvQ6.jpg
Kardesim sivilce varda o kadar abartı değil solmuş sivilceler var ben sıkıntı olmaz mı diyorsun?
(15-10-2016, Saat: 11:41)06ankara06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar yüzümünde sivilce ve benler var elenme sebebimidir sakalı kesince daha belli oluyor . Şimdiden çokk teşekkürler.

Bişey olmaz içini rahat tut
Sorun olmaz.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
Hepinize çok teşekkürler bir nebze olsada rahatlattınız beni inşallah harbiden isteyenler kazanırlar .
(15-10-2016, Saat: 13:06)sari1963 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-10-2016, Saat: 12:22)06ankara06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hepinize çok teşekkürler bir nebze olsada rahatlattınız beni inşallah harbiden isteyenler kazanırlar .
cildiyede sivilceyle ilgili hap var eğer cildiye doktoruna görünüp bu haptan bahsederseniz alabilirsiniz cildiniz tertemiz olacaktır bi süre sonra iyi forumlar Smile
Roaccutane yi diyorsun heralde o çok haldiz yapıyor diyorlar e malum sınava hazırlanıyoruz halsiz olursak olmaz.
mülakattan önce yüzünü pudrala allık falan sür Big Grin gerçi fazla yok sende dert etme
Tamam arkadaşlar çok sağolun inşallah geçerim mülakatları gireriz asille .

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Up SELAMIN ALEYKÜM kenankocc 11 1,072 20-08-2016, Saat: 02:15
Son Yorum: Cerentyln
Exclamation SELAMIN ALEYKÜM kenankocc 11 1,172 19-08-2016, Saat: 01:41
Son Yorum: Mavi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi