Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SİGARA
Arkadaşlar  sıgarayı bırakmak için  taktik verirmisiniz pmyo için bırakmam lazım. Parkura nefes yetirememekden korkuyorum açıkcası ??
O kadar kısa bir parkurda nefes nefese kalmazsın kalsan da parkur bittikten sonra kalırsın. Ha tabi başka nefes sorunların yoksa

İş sende biter sigarayı bırakmak konusunda verilen tavsiyeler bir işe yaramaz açıkçası. Benim tavsiyem günde 1 paket içiyorsan günde 10 taneye indir bir süre. İlk önce vücudunun nikotin ihtiyacını azaltmış olursun sonra da yavaş yavaş bırakırsın.

Birden bırakırsan tekrar başlarsın bence ama yavaş yavaş bırakmak fizyolojik olarak daha iyi

işimi şansa bırakamam yani ben. heycan olucak stres olcak yani :Smileülakayt puanı belirsiz yani tahmin edemiyom kaç alırım die. ama parkurdan tam puan alırssamm işlem tamm diyebilirim
Yok o kadar sorun yapma parkuru nefes konusunda. Koşu yap bol bol diyaframın açılsın biraz

zaten parkur ayarlatcam inşallah . saolasın. ama yinede bıraksam olur .sağlık ve maddi açılarından Smile
3 senedir günde bir paketten fazla içiyodum ama parkur çalışmaya başladığım günden itibaren yaklaşık 2 haftadır içmiyorum mezuniyet törenini düşün yemin edişini düşün bu hem moral hem sabır vericektir
saolasın dostum
Azaltman yeterli olur bence.
Atsız sen 24 saat burdasın inş polis olursun beni elesinler seni alsınlarln
Öyle deme aylaklık birazda benimkisi Big Grin kim gerçekten hak ediyorsa o kazansın Emre
Aslında kardeşim eğer pmyo için birşeyler yapmak istiyorsan ilk bu şekilde sınav olabilirsin kendini daha doğrusu nefsini tutmakla başla hedefin için birşeylerden vazgeçeceğini ruhuna temel kıl. İlla fiziki birşey istiyorsan her sabah spor yapmayla başla spor yaptıkca bedenin o duruma alışacak ve sigaraya başlarsan spor boşa gidecek diye düşünecek zihnin dolayısıyla içmek istemeyecek. Tabi kararlı olmakta şart.

14-1024x291.png
3d49bcef89.png
saolun arkadaşlar. tavsiyelerinizi uygulayacam. azalttım zaten . günde 4-5 tek içiyom. onceden yarım paket diSmile
Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı'nı aradın mı kardeş Smile
Ben aramıştım bir işe yaramıyor her şey kafada bitiyor Big Grin
İzmir '' Rüştü Ünsal Polis Meslek Yüksek Okulu ''  16.Dönem

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara kullananlar ruzgars 8 629 13-11-2016, Saat: 15:25
Son Yorum: melony
  Sigara Mevzusu amirim4530 1 426 22-08-2016, Saat: 01:27
Son Yorum: Mavi
  İntibakta sigara sorunu confident 4 701 08-07-2016, Saat: 02:45
Son Yorum: Mavi
  İntibak / Alkol , Esrar , Sigara Ayhantrr 6 978 15-05-2016, Saat: 03:08