Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sigara ?
Hayırlı Cumalar

Beyler ön sağlıkta veya intibaktaki sağlıkta sigara içen birini elerlermi çok saçma bi soru soruyorum ama işte ciğerin yüzde 10 gitmiş elendin gibi bişey 
[fon‌t=helvetica, arial, sans-serif]Yüreğinde, Çeliği keskin bir kılıca dönüştürecek inancın yoksa... Boşuna ateşi harlayıp, çekiç sallama... {νєzιя}[/font]
(11-11-2016, Saat: 11:03)Birbaşıma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı Cumalar

Beyler ön sağlıkta veya intibaktaki sağlıkta sigara içen birini elerlermi çok saçma bi soru soruyorum ama işte ciğerin yüzde 10 gitmiş elendin gibi bişey 

saçma olduğunun farkındaysan cevabı zaten veriyorsun kardeşim Smile
Bırakacaksın zaten sen bi gir de Smile
Peki kazananlara eğitim sürecinde baskı yapıyolar mı sigarayı bırakma konusunda ?
Polis okullarında sigara içilen yerler bulunur.İntibakta bunları tanıtırlar.Ayrıca okul kantininde yasal olarak sigara satılmaktadır.Doğudaki personel stresten günde 1 paket sigara içiyor.Hiç bir şey diyemezler.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
Sana öneri sigarayi birakman , spor mulakatini ve kazandigindaki o zorlu egitimleri düşünürseniz cigeriniz her grami lazim olacak Smile
Zahmet edip yazdığınız için teşekkürler bu müzik benden size gelsin;    

https://www.youtube.com/watch?v=ylu9A8Q6yGI

(11-11-2016, Saat: 12:51)DeliKurt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sana öneri sigarayi birakman , spor mulakatini ve kazandigindaki o zorlu egitimleri düşünürseniz cigeriniz her grami lazim olacak Smile

Eyv çok içen biri değilim 3-4 aydır içiyorum. babam sigaraya boğuyodu evi bende dedim böyle olacağına bende içeyim Smile
[fon‌t=helvetica, arial, sans-serif]Yüreğinde, Çeliği keskin bir kılıca dönüştürecek inancın yoksa... Boşuna ateşi harlayıp, çekiç sallama... {νєzιя}[/font]
(11-11-2016, Saat: 12:57)Birbaşıma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zahmet edip yazdığınız için teşekkürler bu müzik benden size gelsin;    

(11-11-2016, Saat: 12:51)DeliKurt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sana öneri sigarayi birakman , spor mulakatini ve kazandigindaki o zorlu egitimleri düşünürseniz cigeriniz her grami lazim olacak Smile

Eyv çok içen biri değilim 3-4 aydır içiyorum. babam sigaraya boğuyodu evi bende dedim böyle olacağına bende içeyim Smile

sende bizdensiz bro bu müzikler öldürüyor beni ya Smile
Ben kondisyonumu düşürmemesi adına pöh alımı açıklandığı gün bıraktım. Doğuya atanırsam ilk işim sigaraya tekrar başlamak olacak hahah
bıraktıysan hiç başlama. 10 yıl oldu başlayalı daha bırakamadım. uyusturucudan hiçbir farkı yok bırakılmıyor meret anca çok çok güçlü bir irade lazım.
Boyle sarkilar dinleyecegine baba yak sigarayi Smile gunde paket
sigarayı bırakmak mı. bazen düşünüyorum acaba nasıl bırakabilirim diye. sonra aklıma lavaş arası döner geliyor. dönerimi yedikten sonra sigara çekiyor canım. bu döngüye sürekli kapılıyorum Big Grin ciddiyim Smile
Bıraksanız da şartlardan ve sinir stresten ötürü gene başlarsınız zaten merak etmeyin.Ama bırakırsanız sizin yararınıza olacaktır biraz da irade konusu.Ayrıca bırakmak isteyip de bırakamayan varsa daha az etkilenmek için kaliteli sigara tüketebilir.Zamanında millet marlboro içemezdi 5 lira sigaraya mı verilir diye şimdi en ucuz sigara 8 lira oldu bırakın 5 lirayı mecbur 8 lira veriyorlar.Sizde 8 vereceğinize 12 verin iyisini tüketin.İçerisindeki maddeler kalitesine göre değiştiğinden zarar oranı da ona göre değişmektedir.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
(11-11-2016, Saat: 13:07)Sayanora. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-11-2016, Saat: 12:57)Birbaşıma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zahmet edip yazdığınız için teşekkürler bu müzik benden size gelsin;    

sende bizdensiz bro bu müzikler öldürüyor beni ya Smile

Aspirin gibi müzikler dostum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi