Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizce ?
2017 kpss den sonra Pomem alımı olmayacak sanırım... Bu sene kararlaştırılan 24500 alım pmyo ve paem le son bulacak gibi..
Polis vicdanı olmayanların karşısındadır.
Bence eğer bu alımlarda 4 ayda çıkarsalar yeni alımlar olacaktır çünkü okulların 5 6 ay boş kalacak aksi takdirde..
(13-04-2017, Saat: 16:26)YldrmDila Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2017 kpss den sonra Pomem alımı olmayacak sanırım... Bu sene kararlaştırılan 24500 alım pmyo ve paem le son bulacak gibi..

İnşallah olur ama 10 bin alım olmaz belki sayıyı düşürebilirler.
Olmaması durumunda bütün hayaller suda Sad çünkü bu sene düz memur alımı da yok. Lisans mezunları sıkıntılı Sad
(13-04-2017, Saat: 17:36)YldrmDila Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olmaması durumunda bütün hayaller suda Sad çünkü bu sene düz memur alımı da yok. Lisans mezunları sıkıntılı Sad

Olumsuz düşünmeyelim zaten öyle saçmaladılar ki şuan POMEM alımı yaparak hayırlısı beklemekten bir de dua etmekten başka çaremiz yok.
Referandumdan sonra o hal uzatılacak ve yeni khk lar çıkacakmış. Belki ihraç olur ve alım kesinlesir. Umudumuzu yitirmiyoruz...
Olacak kardeşim. Güzün okuldayız insallah..
Hic sanmiyorim 2016 puanim 59.7 kusur . bu sene o kadar Kpss calisiyorum alim olmayacak deniliyor. Paemde olmazsa 1 sene gitti. Ogretmenlik mulakatlari ayri bi olay. istedigim meslekler olmazsa subaylik astsubaylikta olmazsa. Uzmanligada uas doldu. Amele olacam insaatte yada magazalarda tezgahtarlik.
(14-04-2017, Saat: 01:25)DeliKurt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hic sanmiyorim 2016 puanim 59.7 kusur . bu sene o kadar Kpss calisiyorum alim olmayacak deniliyor. Paemde olmazsa 1 sene gitti. Ogretmenlik mulakatlari ayri bi olay. istedigim meslekler olmazsa subaylik astsubaylikta olmazsa. Uzmanligada uas doldu. Amele olacam insaatte yada magazalarda tezgahtarlik.

Bu ülkede polis açıgı hic bir zaman kapanmaz. Hele ki şu süreçte.. Bilakis deli gibi alım yapıyorlar.. Eğitim süresini bile 4 aya indirdiler. Alım olmayacak diyenler rakip azaltmak için asparagas haberler çıkarıyor. Dersinizi çalışın..
Şimdi 24.500 polis alıyoruz diye açıklama geldi. 10 bin kişi daha önce mezun oldu. 24.500 çıktı 10.000 eşittir: 14.500 yapar. Bu 14.500'ün 10 binini şuan ki alımlardan karşılarlarsa geriye 4.500 kalır. 4.500'ün 2 bin 500'ü PMYO olsa geriye kalan 2000 kişide PAEM'den alınacağına göre. Toplam sayı gene 24.500 bu da demektir ki 2017 KPSS puanıyla bir alım olma ihtimali düşüyor. Hatta hiç yok desek yeridir. OHAL'de 12 aya tamamlanacak diyelim. Açıklamada dikkat çeken bir diğer kısım ise ön lisans mezunlarına yönelik. Bakan diyor ki bize bu konuda çok talep geliyor ve haklılar da ancak bu talebi şuanda gerçekleştirmemiz mümkün değil çünkü ilanı yayınladık bir ikincisi bunun için kanun değişmesi gerek. Bir sonraki alımda bununla ilgili değerlendirmemizi yapacağız diyor. Bu açıklamaya göre bir daha alım olabilir. Ama eğitim düzeyi ön lisansa çekilebilir. http://polisolmakistiyorum.com/2017-pmyo...elli-oldu/ açıklaması burada var bir sürü teori çıkarılabilir. Ama rakamlar hesaplandığı gibi tutuyor 2017 KPSS ile alım olur mu olmaz mı meçhul.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
(14-04-2017, Saat: 16:44)Mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi 24.500 polis alıyoruz diye açıklama geldi. 10 bin kişi daha önce mezun oldu. 24.500 çıktı 10.000 eşittir: 14.500 yapar. Bu 14.500'ün 10 binini şuan ki alımlardan karşılarlarsa geriye 4.500 kalır. 4.500'ün 2 bin 500'ü PMYO olsa geriye kalan 2000 kişide PAEM'den alınacağına göre. Toplam sayı gene 24.500 bu da demektir ki 2017 KPSS puanıyla bir alım olma ihtimali düşüyor. Hatta hiç yok desek yeridir. OHAL'de 12 aya tamamlanacak diyelim. Açıklamada dikkat çeken bir diğer kısım ise ön lisans mezunlarına yönelik. Bakan diyor ki bize bu konuda çok talep geliyor ve haklılar da ancak bu talebi şuanda gerçekleştirmemiz mümkün değil çünkü ilanı yayınladık bir ikincisi bunun için kanun değişmesi gerek. Bir sonraki alımda bununla ilgili değerlendirmemizi yapacağız diyor. Bu açıklamaya göre bir daha alım olabilir. Ama eğitim düzeyi ön lisansa çekilebilir. http://polisolmakistiyorum.com/2017-pmyo...elli-oldu/ açıklaması burada var bir sürü teori çıkarılabilir. Ama rakamlar hesaplandığı gibi tutuyor 2017 KPSS ile alım olur mu olmaz mı meçhul.

Önlisanslilari pmyo da degerlendirilecek diye anladim . pomem icin mi dedi bakan ?
(14-04-2017, Saat: 17:13)niloo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-04-2017, Saat: 16:44)Mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi 24.500 polis alıyoruz diye açıklama geldi. 10 bin kişi daha önce mezun oldu. 24.500 çıktı 10.000 eşittir: 14.500 yapar. Bu 14.500'ün 10 binini şuan ki alımlardan karşılarlarsa geriye 4.500 kalır. 4.500'ün 2 bin 500'ü PMYO olsa geriye kalan 2000 kişide PAEM'den alınacağına göre. Toplam sayı gene 24.500 bu da demektir ki 2017 KPSS puanıyla bir alım olma ihtimali düşüyor. Hatta hiç yok desek yeridir. OHAL'de 12 aya tamamlanacak diyelim. Açıklamada dikkat çeken bir diğer kısım ise ön lisans mezunlarına yönelik. Bakan diyor ki bize bu konuda çok talep geliyor ve haklılar da ancak bu talebi şuanda gerçekleştirmemiz mümkün değil çünkü ilanı yayınladık bir ikincisi bunun için kanun değişmesi gerek. Bir sonraki alımda bununla ilgili değerlendirmemizi yapacağız diyor. Bu açıklamaya göre bir daha alım olabilir. Ama eğitim düzeyi ön lisansa çekilebilir. http://polisolmakistiyorum.com/2017-pmyo...elli-oldu/ açıklaması burada var bir sürü teori çıkarılabilir. Ama rakamlar hesaplandığı gibi tutuyor 2017 KPSS ile alım olur mu olmaz mı meçhul.

Önlisanslilari pmyo da degerlendirilecek diye anladim . pomem icin mi dedi bakan ?

Verdiğim linki okursanız açıklamasında POMEM diyor.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
Hayırlısı olsun da alım olmazsa binlerce hayal kırıklığı olacak..
Alım olur olmasa boşuna mı düşürdüler eğitimi 4 aya.Eylul ekım yıne bu sayılarda alım beklıyorum.Ve ardından pöh de alımı olur.Ben emınım eylul ekım kasım ayları buyuk mıktarda alım olacak.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sizce ne olur? .Esra. 2 518 07-10-2016, Saat: 21:32
Son Yorum: .Esra.
  Sizce? Muhammedkurt 1 430 03-08-2016, Saat: 14:03
Son Yorum: P.Ö.H AYŞENUR

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi