Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SORU
Abilerim, ablalarım. Şu günlerde kafama takılan bir soru var. Aileden birinin suçu olması, benim polis olmama engel midir? Babam, ödemediği borçları yüzünden aranmakta. Fakat şöyle bir durum daha var ki, babam evden dört sene önce ayrılmış. Ama, babam mahkemeye gelmediği ve bulunamadığı için annemle boşanamadılar. Sorum açık, babamın suçu, polis olmama duvar örer mi?
B23aP9.png
Hayır tabiki emin ol senin durumundan daha ileri olanlar kazandı.Polis sıfatını,kimliğini sen kazanıp,görevi sen yapacaksın.Böyle bir sıkıntıya düşüp,stres yapma.Güzelce sınavlara hazırlan,rabbim hakkında hayırlısını versin,aramızda görmekten mutluluk duyarız iyi haberlerini burdan vermeyi unutma..
Eskiden aile bireylerinin sabıkası da önemliydi ama artık sadece şahsın sabıkası önemli.
(24-07-2016, Saat: 01:00)siMitçi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayır tabiki emin ol senin durumundan daha ileri olanlar kazandı.Polis sıfatını,kimliğini sen kazanıp,görevi sen yapacaksın.Böyle bir sıkıntıya düşüp,stres yapma.Güzelce sınavlara hazırlan,rabbim hakkında hayırlısını versin,aramızda görmekten mutluluk duyarız iyi haberlerini burdan vermeyi unutma..

Teşekkür ederim. Üç sene sonra, buradan inşallah o iyi haberi vereceğim.Smile
B23aP9.png
(24-07-2016, Saat: 01:03)Melekbiri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-07-2016, Saat: 01:00)siMitçi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayır tabiki emin ol senin durumundan daha ileri olanlar kazandı.Polis sıfatını,kimliğini sen kazanıp,görevi sen yapacaksın.Böyle bir sıkıntıya düşüp,stres yapma.Güzelce sınavlara hazırlan,rabbim hakkında hayırlısını versin,aramızda görmekten mutluluk duyarız iyi haberlerini burdan vermeyi unutma..

Teşekkür ederim. Üç sene sonra, buradan inşallah o iyi haberi vereceğim.Smile

bende inşş 2 sene sonra allahın izni ile polis olacam inş sizede kısmet olur
Tabiki de hiç bir sorun oluşmayacaktır.Kişi kendinden sorumludur.Babanızın suçu ne olursa olsun sizi ilgilendirmez.Siz sadece kendinizden sorumlusunuz.Gönlünüzü ferah tutun. Smile
(24-07-2016, Saat: 01:31)P.Ö.H AYŞENUR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabiki de hiç bir sorun oluşmayacaktır.Kişi kendinden sorumludur.Babanızın suçu ne olursa olsun sizi ilgilendirmez.Siz sadece kendinizden sorumlusunuz.Gönlünüzü ferah tutun. Smile

ayşenur abla okadar şey bilionki liseyi bitirdikten sonra senden bilgi almayı çok isterim ne yapmam gerekir nereye gideyim diye Smile
(24-07-2016, Saat: 01:35)ÖzelHarekat267 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-07-2016, Saat: 01:31)P.Ö.H AYŞENUR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabiki de hiç bir sorun oluşmayacaktır.Kişi kendinden sorumludur.Babanızın suçu ne olursa olsun sizi ilgilendirmez.Siz sadece kendinizden sorumlusunuz.Gönlünüzü ferah tutun. Smile

ayşenur abla okadar şey bilionki liseyi bitirdikten sonra senden bilgi almayı çok isterim ne yapmam gerekir nereye gideyim diye Smile

Estağfurullah.Ben sadece bildiklerimi paylaşıyorum sizlerle bilmediklerimi de bir şekilde araştırıp bulmaya çalışıyorum.Sen mezun ol Allahin izniyle sanada elimden geldiğince yardimci olurum inşallah.İyi forumlar. Smile

Teşekkür ederim Ayşenur Abla. (:
B23aP9.png
(24-07-2016, Saat: 03:45)Melekbiri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Teşekkür ederim Ayşenur Abla. (:

Rica ederim.Iyi forumlar.
Hayır engel değildir.Önemli olan kendi sabıkanızın temiz olmasıdır.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
(24-07-2016, Saat: 01:44)P.Ö.H AYŞENUR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-07-2016, Saat: 01:35)ÖzelHarekat267 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ayşenur abla okadar şey bilionki liseyi bitirdikten sonra senden bilgi almayı çok isterim ne yapmam gerekir nereye gideyim diye Smile

Estağfurullah.Ben sadece bildiklerimi paylaşıyorum sizlerle bilmediklerimi de bir şekilde araştırıp bulmaya çalışıyorum.Sen mezun ol Allahin izniyle sanada elimden geldiğince yardimci olurum inşallah.İyi forumlar. Smile
Çok saol Abla lise 3 gidiom şuan sonra lise 4 allahın izni ile mezun olunca Burdayım Hemen  Smile
Dostum önceden olsa gelip komşulardan bile sorulurmuş fakat şuan sadece kendinden sorumlusun, polis kimliğini kendinde ara (:
KIRIKKALE POLİS MESLEK YÜKSEK OKULU ADAYI
7AObPv.gif
Aysenurun dedigi gibi onceden skinti cikardi ama artik kisi kendinden sorumludur maddesi eklendi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kaç tane soru soruyorlar Hasanhasan 2 305 26-08-2017, Saat: 00:46
Son Yorum: şadi03
  16. dönem rüştü ünsal soru alabilirim Pmyo6021 48 3,244 18-08-2017, Saat: 00:09
Son Yorum: makarov78
Wink Ufak bir soru bassist44 1 405 02-07-2017, Saat: 01:54
Son Yorum: Cerentyln
  Mülakatta sorulan soru Murat06 2 519 22-06-2017, Saat: 04:13
Son Yorum: Murat06
  2016 PMYO 8.ASİL SORU ALABİLİRİM KABARDEY 120 10,862 07-06-2017, Saat: 18:14
Son Yorum: türkyildizi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi