Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sözlü mülakat
arkadaslar psikologla görüşmede sandalye ye oturuptamı yoksa ayaktamı konusuyoruz birde sözlü mülakat aşamasında sandalyedemi yoksa ayaktamı görüşüyoruz
Ayakta görüşme oluyor. El kol hareketlerine kadar da bakılıyor.
(21-04-2016, Saat: 07:51)Mert.155 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayakta görüşme oluyor. El kol hareketlerine kadar da bakılıyor.

Siz daha önce pmyo mülakatına girmişmiydiniz mülakat genel oturarak olmazmı
Hayır girmedim. Ama bir kaç video da gördüm. Zaten fazla zaman olmuyor oturup kalkana kadar mülakat biter...
Hocamın Kardeşini Askeri Mülakat Bir şeyler Anlatırken El Kol Haraketi Yaptığı İçin Elemişler.Polislikte Bu Geçerli Mi Yoksa Karşıdakinin İnisiyatifine Mi Kalıyor?
GİDEN BENİM ÇOCUKLUK HAYALLERİMDİ 
Fazla hareketli olmamak lazım diye biliyorum. El kol hareketi yerine sözlü olarak ifade edin kendinizi.
Sağolasın Mert.155 Buna Dikkat Etmem Lazım Smile Galiba Smile
GİDEN BENİM ÇOCUKLUK HAYALLERİMDİ 
(21-04-2016, Saat: 08:22)Mert.155 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fazla hareketli olmamak lazım diye biliyorum. El kol hareketi yerine sözlü olarak ifade edin kendinizi.

abla peki elimizi arkada tutsak rahat vaziyetinde yani olur mu saygısız yada kötü bir imaj verirmiyiz çünkü el kol hareketi o an farketmeden yapabilirim işi sağlama almak için hazır ol vaziyeti yerine rahat ol vaziyeti uygun olur mu ?
Kasmaya gerek yok sanırım o kadar, hazır olda dur diyolarsa hazır olda dur, durma diyolarsa normal yanlarda kalsın kolların
ozaman o an ki duruma göre bir duruş sergileriz
Ne cok rahat ya da gevsek durun ne de cok sıkın kendinizi.Orta bir tavir sergilemeye calisin.Sogukkanli ve sakin olun.Kendinizden emin ve gur sesle konusmaya gayret edin ama oyle bagiriyormus gibi degil. Durumunuzu korumaya calisin.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mülakat tarihi Samet2756 0 106 19-02-2017, Saat: 20:02
Son Yorum: Samet2756
  Mülakat Tarihi / Goz Cizimi yavuz3542 2 102 18-02-2017, Saat: 22:20
Son Yorum: Mert Sallıoglu
  mülakat bulutçeşme 2 260 20-01-2017, Saat: 14:38
Son Yorum: bulutçeşme
  Spor saglık mülakat tarihi ? Pmyo Run 2 303 05-01-2017, Saat: 01:35
Son Yorum: Run