Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÜNİVERSİTE!!!!
2 yıllık okuyup üzerine 2 yıl tamamlayıp pomeme başvurabilir miiyiz? acıkogretımden 2+2 bitirmek yeterli olur mu ? ve hangi bölümü okuduğumuz önemli mi? çocuk gelişimi , iktisat vs fark eder mi ?
Farketmez. 2+2 yapabilirsin. Önemli olan lisans diploması almış olmak.
Evet öyle bir hakkınız mevcuttur.Bölümün önemi yoktur.O bölüm olayı sözleşmeli subay ve astsubaylar için geçerlidir.Sadece belirli bölümlerden mezun olanları kabul ederler.Örneğin adama mühendis lazımdır o bölümden alım yapar.Ama polislikte bunun bir önemi yoktur çünkü iç işlerinde insanlarla haşır neşir olacaksın.Oradan oraya koşacaksın gece gündüz.Bu yüzden bölümün önemi yoktur ama polislikte yoktur.Askerlerde vardır.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

turkish-police-officer-talks-on-a-phone-...?s=594x594
(15-03-2016, Saat: 12:25)Mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet öyle bir hakkınız mevcuttur.Bölümün önemi yoktur.O bölüm olayı sözleşmeli subay ve astsubaylar için geçerlidir.Sadece belirli bölümlerden mezun olanları kabul ederler.Örneğin adama mühendis lazımdır o bölümden alım yapar.Ama polislikte bunun bir önemi yoktur çünkü iç işlerinde insanlarla haşır neşir olacaksın.Oradan oraya koşacaksın gece gündüz.Bu yüzden bölümün önemi yoktur ama polislikte yoktur.Askerlerde vardır.

teşekkür ederım Smile

(15-03-2016, Saat: 12:15)Mert.155 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Farketmez. 2+2 yapabilirsin. Önemli olan lisans diploması almış olmak.

teşekkürler Smile
Bende 4 yillik düşünüyorum ordan pomeme geçcem pomeme girmek icin kac puan gerekiyor
Ama bu sene 50 puab herhalde pmyo kazanamadım pomemden devam etcem artık pomeme geçiliyor zaten ben mezun olana kadar bir degisikligr ugrar mı
Belli olmaz.Değişebilir de aynı kalabilir de.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

turkish-police-officer-talks-on-a-phone-...?s=594x594
Onun için 4 yillik bir universite bitirip pomeme girmeyi hedefliyorum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üniversite okuyanlar diploma işini nasıl halledecek ? Uqurbeys24 0 146 16-12-2016, Saat: 16:16
Son Yorum: Uqurbeys24
  Pomem,Üniversite sorunu. Bahtiyar 5 439 08-10-2016, Saat: 09:22
Son Yorum: YldrmDila
  2 yıllık üniversite(ön lisans) mezunları başvurabiliyo mu? Ekrem03 10 1,261 26-04-2016, Saat: 18:41
Son Yorum: Bugr4
  Üniversite Özel Harekat 3 646 12-02-2016, Saat: 22:10
Son Yorum: Mavi
  2 yıllık üniversite mezunu başvuru yapabilir mi ilknur 3 1,352 29-12-2015, Saat: 09:32
Son Yorum: pomem-2017

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi