Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vücuttaki izler
#1
Küçükken ben örümcekte yürürken camların üstüne düşmüşüm sol dizkapağımda kesik izi var bazı parçalar kollarımada girmiş. Şuan sol kolumun alt kısmında 2tane çizik var. Çok çok dikkatli bakıldığında belli oluyor. Tişört çok giyiyorum genel olarak göze batmıyor. Ama gel görünki dışardan faça gibi durduğuna dair düşüncelere maruz kaldım. Dikiş izi, ameliyat izi böyle bir durum değil. Sadece biraz derin kesilmiş olmalıki böyle birşey olmuş. Mülâkatlara gidildiğinde durumu anlatmalımıyım? Yoksa profesyonel kapatıcılarla kapatmalımıyım? Kasten değil sonuçta maruz görülürmü? Men edilirmiyim?
Cevapla
#2
Soruya bakıııın lütfennn
Cevapla
#3
5 metre öteden belli olmuyorsa sorun olmaz. Yazlık üniforma giyildiğinde eşgal belirleyici izler sıkıntı yaratır. Kapatici tavsiye edilmiyor. Farkedilirse direkt elenirsin.
Cevapla
#4
Dizkapağımdaki nerdeyse belli belirsiz baksan anlamazsın ama kol çok ince bir deri olduğu için böyle oldu galiba. Bişey soylemeyı dusunmuyorum farkederse durumu anlatsam beni eleme ihtimali varmı
Cevapla
#5
Durumu açıkla... inşallah sıkıntı çıkmaz....
Cevapla
#6
Doğuştan gelmede çillerim var. Ama çok değiller. Burun kısmımdan hafif belli oluyorlar. Sonuçta doğuştan bunda birşey cıkmaz bence
Cevapla
#7
Dizdeki sorun çıkarmaz.Koldaki de 5 metreden gözükmüyorsa sorun teşkil etmez.Siz gene söyleyin.Kapatmayı denemeyin , fark ederlerse sizin için daha kötü olur.Kastan olmadığını , kaza ile oluştuğunu söyleyin.Açıklamada bulunun.5 metreden de gözükmüyorsa bu şekilde sorun çıkmayacaktır.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
WWW
Cevapla
#8
Peki çillerim? Onlar nolucak : (
Cevapla
#9
(13-03-2016, Saat: 12:14)Turkcu-Ebru Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki çillerim? Onlar nolucak : (

Onunla ilgili bilgim yok.Ama elime resmi kaynaklardan ilgili bir şey geçerse paylaşabilirim.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
WWW
Cevapla
#10
Çok iyi olurya. Bilgilendir beni olurmu
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi