Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yara
Abiler sol kolumda jilet izine benzeyen 3 tane küçük yaram var.ama zor görünüyor yinede korkularım var bi sorun oluştururmu.bide o yaraların nasıl lduğunu bilmiyorum
(06-10-2016, Saat: 22:55)ahmet25 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abiler sol kolumda jilet izine benzeyen 3 tane küçük yaram var.ama zor görünüyor yinede korkularım var bi sorun oluştururmu.bide o yaraların nasıl lduğunu bilmiyorum

5 Metreden Belli Olmuyorsa Sorun Olmaz , Tabii Eğer Jilet İzi Değilse..
                                       z3kvQ6.jpg
5 metre felan hikaye aslında. Mülakata gittiğimde polis memuruyla aramda 1 metre bile yoktu. Kolundaki iz jilet iziyse zaten hiç başvurma direk elerler.
0145YR.jpg
(07-10-2016, Saat: 15:01)Kaya. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 5 metre felan hikaye aslında. Mülakata gittiğimde polis memuruyla aramda 1 metre bile yoktu. Kolundaki iz jilet iziyse zaten hiç başvurma direk elerler.

Ön sağlıktan ziyade intibakta detaylı bakılıyor ve 5 metre kuralına uyuluyor.Aslında hem ön sağlıkta hemde intibakta detaylı bakılıp yönetmeliğe uygun hareket edilmeli ama ne yazık ki dinleyen yok.Her okul kafasına göre muamele yapıyor.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
(07-10-2016, Saat: 15:07)Mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-10-2016, Saat: 15:01)Kaya. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 5 metre felan hikaye aslında. Mülakata gittiğimde polis memuruyla aramda 1 metre bile yoktu. Kolundaki iz jilet iziyse zaten hiç başvurma direk elerler.

Ön sağlıktan ziyade intibakta detaylı bakılıyor ve 5 metre kuralına uyuluyor.Aslında hem ön sağlıkta hemde intibakta detaylı bakılıp yönetmeliğe uygun hareket edilmeli ama ne yazık ki dinleyen yok.Her okul kafasına göre muamele yapıyor.Ondan sonra da sokaktaki polislere sorduğunuzda ; ''Öyle bir kural yok , kim uyduruyor bunları.'' gibi bir tablo çıkıyor ortaya Burada olduğu gibi.

Doğru söylüyorsun sayın admin. Aslında bunun en büyük sebebi hak emeyenlerin polis yapılması. Benim aklımda liseye başladığım günden itibaren hatta daha öncesinden bile Polis Meslek Yüksekokulu vardı. Son sene Pmyo ilgimi 2 katına çıkardım. Parkuru adım gibi ezberlerdim. Nerede hızlanıcaz, nereyi yavaş geçicez, atlarken eğilirken ne yapıcaz tabiri caizse deli gibi çalıştım bir sene. Çıkmış bütün mülakat sorularını cevapladım kendimce. Aynanın karşısına geçip provalar yaptım defalarca. Mülakat günü çocuğun birtanesi bana soruyordu parkur nasıl, neler var, kaç aşamadan geçicez diye. O güne kadar belkide hiç bakmamış, Sadece başvurusunu yapıp oraya gelmiş. Bunun önüne geçmek için bence ek bir yazılı sınav yapılmalı gerçekten isteyen adamlar o sınava hazırlanıp zaten kendilerini belli ederler.
0145YR.jpg
jilet izi olduğunu nasıl anlıyacam adminler
(07-10-2016, Saat: 17:31)ahmet25 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: jilet izi olduğunu nasıl anlıyacam adminler

Bilinçli olarak elinize jilet alarak kendinize zarar vermediğinize göre problem yoktur.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yara iz Polisman 2 266 13-07-2017, Saat: 14:44
Son Yorum: Polisman
Exclamation "Her Türlü İz,Yara,Eşgal belirleyici İzler... Tr.SpecialForce 0 245 16-06-2017, Saat: 23:57
Son Yorum: Tr.SpecialForce
  Yara izi ile ilgili factorx 6 538 09-03-2017, Saat: 13:40
Son Yorum: factorx
  Kasımdaki yara yardim *Mavi Baskan* Tolgahan* 5 550 21-02-2017, Saat: 16:15
Son Yorum: Mavi
  El bilek bacak dirsek yara izi Lucifer 2 348 31-01-2017, Saat: 05:28
Son Yorum: Mert Sallıoglu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi