Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yara izi
Hocam şimdi bende bi jilet izi var malesef. Ama küçükken yapmıştım yani öyle mantıklı biri değildim o zamanlar. Ondan yapmıştım. Bana net bir şey söyleyin engel çıkarır mı gerekirse sobaya basar yakarım. Bilmiyorum her yönden uygun olduğumu düşünüyorum polisliğe. Ama böyle aptalca bir şeyden kaybetmek istemiyorum.
(05-11-2016, Saat: 14:17)Kao Che Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam şimdi bende bi jilet izi var malesef. Ama küçükken yapmıştım yani öyle mantıklı biri değildim o zamanlar. Ondan yapmıştım. Bana net bir şey söyleyin engel çıkarır mı gerekirse sobaya basar yakarım. Bilmiyorum her yönden uygun olduğumu düşünüyorum polisliğe. Ama böyle aptalca bir şeyden kaybetmek istemiyorum.
Faça izi direk elenme sebebi çünkü kendine zarar veriyorsun ayrıca sobada da yakma lazerle tedavi yöntemleri var doktor görün
Elenirsin.
0145YR.jpg
(05-11-2016, Saat: 14:25)Yunuslar06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-11-2016, Saat: 14:17)Kao Che Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam şimdi bende bi jilet izi var malesef. Ama küçükken yapmıştım yani öyle mantıklı biri değildim o zamanlar. Ondan yapmıştım. Bana net bir şey söyleyin engel çıkarır mı gerekirse sobaya basar yakarım. Bilmiyorum her yönden uygun olduğumu düşünüyorum polisliğe. Ama böyle aptalca bir şeyden kaybetmek istemiyorum.
Faça izi direk elenme sebebi çünkü kendine zarar veriyorsun ayrıca sobada da yakma lazerle tedavi yöntemleri var doktor görün

Omuz tarafında falan yani bi önemi yok mu bunun ? :/ Hem fiyatını araştırıyorum bulamaıdm bir şey bilginiz varsa yardımcı olsanız sevinirim.

(05-11-2016, Saat: 14:28)Kaya. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elenirsin.

Eyvallah

Lazer tedavisi fiyatlarını bilen biri var mı acaba.
(05-11-2016, Saat: 14:29)Kao Che Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-11-2016, Saat: 14:25)Yunuslar06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Faça izi direk elenme sebebi çünkü kendine zarar veriyorsun ayrıca sobada da yakma lazerle tedavi yöntemleri var doktor görün

Omuz tarafında falan yani bi önemi yok mu bunun ? :/ Hem fiyatını araştırıyorum bulamaıdm bir şey bilginiz varsa yardımcı olsanız sevinirim.

(05-11-2016, Saat: 14:28)Kaya. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elenirsin.

Eyvallah

Dostum doktora git estetik cerrahi o seni yönlendir
(05-11-2016, Saat: 14:44)Yunuslar06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-11-2016, Saat: 14:29)Kao Che Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Omuz tarafında falan yani bi önemi yok mu bunun ? :/ Hem fiyatını araştırıyorum bulamaıdm bir şey bilginiz varsa yardımcı olsanız sevinirim.

Eyvallah

Dostum doktora git estetik cerrahi o seni yönlendir

Çok üzüldüm be hocam babamın durumuda pek iyi değil hayırlısı buymuş demekten başka bir şey aklıma gelmiyor. Aptal ergenlik hormonları insana neler yaptırıyor. Sağol bu arada.
Bendede aynı sorun var ama lazeri bedava yapsalar gene yapmam o derece iğrendim ücretide 5bin ister tek çizik ister 10 çizik olsun gene aynı fiyat ben krem arıyorum doktora scarex jel var etkisi görülüyormuş dene derim lazere bulaşma
(05-11-2016, Saat: 14:48)Kao Che Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-11-2016, Saat: 14:44)Yunuslar06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum doktora git estetik cerrahi o seni yönlendir

Çok üzüldüm be hocam babamın durumuda pek iyi değil hayırlısı buymuş demekten başka bir şey aklıma gelmiyor. Aptal ergenlik hormonları insana neler yaptırıyor. Sağol bu arada.

Benim şuan kullandığım bir jel var Conturabex diye baya etkili mülakatlar kadar düzenli kullan denemede fayda var
(05-11-2016, Saat: 14:58)Yunuslar06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-11-2016, Saat: 14:48)Kao Che Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok üzüldüm be hocam babamın durumuda pek iyi değil hayırlısı buymuş demekten başka bir şey aklıma gelmiyor. Aptal ergenlik hormonları insana neler yaptırıyor. Sağol bu arada.

Benim şuan kullandığım bir jel var Conturabex diye baya etkili mülakatlar kadar düzenli kullan denemede fayda var

Eyvallah kardeşim

(05-11-2016, Saat: 14:50)emrejr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bendede aynı sorun var ama lazeri bedava yapsalar gene yapmam o derece iğrendim ücretide 5bin ister tek çizik ister 10 çizik olsun gene aynı fiyat ben krem arıyorum doktora scarex jel var etkisi görülüyormuş dene derim lazere bulaşma

Eyvallah kardeşim
Kadınların kullandığı pudra, allık benzeri ürünlerden ten rengine uygun olanı al ve uygula, şu an başka bir şey gelmiyor ne yazık ki aklıma. Tamamen kapatmasa da büyük bir miktarını kapatır diye düşünüyorum.
(05-11-2016, Saat: 16:09)Berkanu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kadınların kullandığı pudra, allık benzeri ürünlerden ten rengine uygun olanı al ve uygula, şu an başka bir şey gelmiyor ne yazık ki aklıma. Tamamen kapatmasa da büyük bir miktarını kapatır diye düşünüyorum.

Çok teşekkür ederim. Benimde aklıma geldi ama sorun olur mu bilemedim en son çare onu deniyecem galiba. Çok teşekkürler.
(05-11-2016, Saat: 16:18)Kao Che Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-11-2016, Saat: 16:09)Berkanu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kadınların kullandığı pudra, allık benzeri ürünlerden ten rengine uygun olanı al ve uygula, şu an başka bir şey gelmiyor ne yazık ki aklıma. Tamamen kapatmasa da büyük bir miktarını kapatır diye düşünüyorum.

Çok teşekkür ederim. Benimde aklıma geldi ama sorun olur mu bilemedim en son çare onu deniyecem galiba. Çok teşekkürler.
Sakın!!! direk anlıyorlar ve ıslak mendile siliyorlar gireceğin varsada giremezsin
(05-11-2016, Saat: 16:34)Yunuslar06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-11-2016, Saat: 16:18)Kao Che Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkür ederim. Benimde aklıma geldi ama sorun olur mu bilemedim en son çare onu deniyecem galiba. Çok teşekkürler.
Sakın!!! direk anlıyorlar ve ıslak mendile siliyorlar gireceğin varsada giremezsin
Emin misin hocam valla bilemiyom
(05-11-2016, Saat: 19:26)Kao Che Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-11-2016, Saat: 16:34)Yunuslar06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sakın!!! direk anlıyorlar ve ıslak mendile siliyorlar gireceğin varsada giremezsin
Emin misin hocam valla bilemiyom

Bir arkadasımın basına gelmişti anlamışlar hemen ıslak mendile siilmişler sonrasını sen duşun ama tünese karar senin
gardaşım bende hem çizik hem dövme var istanbuldayım 48 tane çizik bir tanede orta boy dövme var sildiriyorum
(06-11-2016, Saat: 14:35)tolgak321 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: gardaşım bende hem çizik hem dövme var istanbuldayım 48 tane çizik bir tanede orta boy dövme var sildiriyorum

Vay maşallah. Allah yardımcın olsun fiyatı nedir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yara iz Polisman 2 264 13-07-2017, Saat: 14:44
Son Yorum: Polisman
Exclamation "Her Türlü İz,Yara,Eşgal belirleyici İzler... Tr.SpecialForce 0 242 16-06-2017, Saat: 23:57
Son Yorum: Tr.SpecialForce
  Yara izi ile ilgili factorx 6 536 09-03-2017, Saat: 13:40
Son Yorum: factorx
  Kasımdaki yara yardim *Mavi Baskan* Tolgahan* 5 542 21-02-2017, Saat: 16:15
Son Yorum: Mavi
  El bilek bacak dirsek yara izi Lucifer 2 348 31-01-2017, Saat: 05:28
Son Yorum: Mert Sallıoglu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi