Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yardım
Arkadaşlar geçen sene bizim sınıfta kavga olmuştu benide tanık olarak çağırdılar ne gördüğümu anlatmam için bir kağıt verdiler bende yazdım ama disiplin felan oldu mu bilmiyorum sıkıntı olur mu
Onu koparan elde kokusunu bırakan çiçek gibi ol.
Hiçbir şekilde sorun olmaz merak etme. İster inan ister inanma ama kavganın içinde olsaydın da polis kayıtlarına geçmediği sürece en ufak bir sorun olmazdı =)

Teşekkür ederim☺
Onu koparan elde kokusunu bırakan çiçek gibi ol.
Sıkıntı olmaz.Siciline işlenmedikten sonra hiç bir problem yok.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
Arkadaşlar yüzdeki sivilce izleri pmyoya girmeye engelmidir lütfen yardim cevap..
Kadir sıkıntı olmaz.5 metreden belli değilse ama genede belli olmaz bakarsın elemek isterse tipini beğenmedin der genede eler.. Ama benim şahsi görüşüm bi sıkıntı olmaz.
Sagolasin kardeşim 5 metreden belli değil ama doğru soyluyon elemek isterse eler inşAllah kazaniriz

BİDE YUNUS POLİSTE BOY EN AZ KAC İSTİYORLAR?
O kadar bilgim yok malesef inşallah kazanırsın..
Kadir kardes. Meslege girdikten sonra boyun onemi yok referans onemli 168 yunus var tanidik
Ne yaparsan boş göklerden gelen bir karar vardır...
YANİ BASARİLİ OLURSAN YUNUS TA OLABİLİYOSUN
(30-04-2016, Saat: 17:43)IntoTheWild Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiçbir şekilde sorun olmaz merak etme. İster inan ister inanma ama kavganın içinde olsaydın da polis kayıtlarına geçmediği sürece en ufak bir sorun olmazdı =)

4 yıl önce bende bir kavgaya karışmıştım mahkemelik bi durum oldu ama şikayetçi olan mağdur taraf biz gözükmüştük sorun olurmu acaba

(30-04-2016, Saat: 20:40)Mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıkıntı olmaz.Siciline işlenmedikten sonra hiç bir problem yok.

4 yıl önce bende bir kavgaya karışmıştım mahkemelik bi durum oldu ama şikayetçi olan mağdur taraf biz gözükmüştük sorun olurmu acaba
Eğer arkadaşını savunmak için yalan söylemişsen ve onlarda bunu anlarlarsa ve durum mahkemeye kadar cıkmışsa yalancı şahitlikten üzgünüm olamazsın ama okul içinde kalmışsa disiplinde alsan birşey olmaz sildirirsin.

Eğer emin olamıyorsan e devlete gir orda sicilin temizse bı sıkıntı olmaz.
ARKADASLAR BU YANİMİZDAKİ GOTURECEGİMİZ EVRAKLARDA ADAY SAGLİK BİLGİLENDİRME FORMU VS. İNDİRİN DİYO HİC BİSEY ANLAMADİM NR YAPMAMİZ GEREK O NEDEMEK YARDİMCİ OLURMUSUNUZ
1 haziranda açıklanacak o belgeler. İndirip dolduracağız onları
Anladim sağol kardesim
Platinyum, dediğim gibi adli sicil kaydı temiz ise sorun olmayacaktır. Adli sicil kaydına işleyip, işlenmediğine e-devletten bakın eğer işlemiş ise detaylar bölümü devreye girer ve dediğiniz gibi mağdur olarak gözüküyor iseniz yine bir sorun olmayacaktı düşüncesindeyim.

(01-05-2016, Saat: 22:32)IntoTheWild Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Platinyum, dediğim gibi adli sicil kaydı temiz ise sorun olmayacaktır. Adli sicil kaydına işleyip, işlenmediğine e-devletten bakın eğer işlemiş ise detaylar bölümü devreye girer ve dediğiniz gibi mağdur olarak gözüküyor iseniz yine bir sorun olmayacaktı düşüncesindeyim.

kardeşim teşekkür ederim yazdıkdan sonra aklıma geldi bu mevzu 2012 de oldu ben 2013 te mülakata girdim sicil kaydım temizdi : ) aklıma yeni geldi
ARKADASLAR BABAMİN 20 SENE ÖNCE FALAN NEZARET TE KALMİS O SİKİNTİ OLURMU MULAKATTA_?
(02-05-2016, Saat: 21:53)kadir42 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ARKADASLAR BABAMİN 20 SENE ÖNCE FALAN NEZARET TE KALMİS O SİKİNTİ OLURMU MULAKATTA_?

Olmaz.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
Admin bu spor mulakatinda parkurdan başka bisey varmi koşu falan varmi?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Shocked Yunus polisliği yardım wolf27 7 303 07-11-2017, Saat: 21:29
Son Yorum: mali80
Exclamation Pmyo'ya gitmemek Yardım !!! Pmyo06 5 326 03-11-2017, Saat: 20:01
Son Yorum: Pmyo06
Sad Lutfen yardim Erzory 2 219 04-09-2017, Saat: 18:20
Son Yorum: bozkurt34
  GÖZ ACİLL YARDIM Mr.Policeman! 9 461 19-08-2017, Saat: 12:55
Son Yorum: Mr.Policeman!
  Diploma sorunu için yardım lütfen KEŞANLI 3 370 18-08-2017, Saat: 22:13
Son Yorum: KEŞANLI