Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yardımcı olun
Arkadaşlar puanimiz baya düşük geldi 4 yillik okucam okul bitene kadar pomemde degisiklik olur mu o zamanda sıkıntı çıkar mı
Pomem de değişiklik olur mu bilmiyorum ama alımlar konusunda artık pomem avantajlı bildiğimiz üzere pmyo lar kapanıyor ve alımlar artık pomem üzerinden olacak sıkıntı yapmana gerek yok
Taman kardeşm o zamanda geri pmyo felan yönelebilirler mi
Orasını bilmiyorum ama pmyo lar kapanacak zaten günümüzde pomem ön planda artık alımlar konusunda
kardeşim bende üniversite okuyorum geçen sene ygs den düşük puan aldım pomem den girerim diye üniversiteyi yazmıştım bu sene tekrar sınava girdim puanım iyi geldi pmyo olursa oraya gidecegim olmazsa pomem sende benim gibi yaparsan sınava rahat bir şekilde girersin
(14-03-2016, Saat: 19:03)alaturan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kardeşim bende üniversite okuyorum geçen sene ygs den düşük puan aldım pomem den girerim diye üniversiteyi yazmıştım bu sene tekrar sınava girdim puanım iyi geldi pmyo olursa oraya gidecegim olmazsa pomem sende benim gibi yaparsan sınava rahat bir şekilde girersin

kardeşim tahmini olarak kaç geliyor acaba?
280-310 arası bir puan geliyor kardeşim senin
Tamam öyle yapim o zaman ygsye yine girerim kazanirsam pmyo kazanamazsam pomem iki türlü yani
Pomem de kolay kolay değişiklik olmaz. Pomem masrafsız okul, pmyo gibi masraflı değil. 6 ay eğitim nerede, 2 yıl eğitim nerede. Birde devletin ; benim polisim üniversite mezunu demesi nerede, benin polisim lise mezunu demesi nerede...
(14-03-2016, Saat: 19:53)atillatopal94 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pomem de kolay kolay değişiklik olmaz. Pomem masrafsız okul, pmyo gibi masraflı değil. 6 ay eğitim nerede, 2 yıl eğitim nerede. Birde devletin ; benim polisim üniversite mezunu demesi nerede, benin polisim lise mezunu demesi nerede...

6 ay eğitimle 2 yıl eğitimli polis bir olamaz. Ayrıca pmyo da üniversite sayılıyor yani mezun olduktan sonra üniversite mezunu oluyorsun.
(14-03-2016, Saat: 19:00)Aşk-ı Vatan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Orasını bilmiyorum ama pmyo lar kapanacak zaten günümüzde pomem ön planda artık alımlar konusunda

PMYOLAR 2020 YE KADAR  KAPANMIYOR.
Biliyorum pmyo lar 2020 ye kadar kapanmayacak diye söylentiler var. İnşallah bir terslik olmaz çünkü bizler varız. İnşallah kazanırız

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Sorum varda yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı ? Shepherd 3 185 Dün, Saat: 00:23
Son Yorum: Tr.SpecialForce
  Sağlıkla ilgili yardımcı olurmusunuz Fafer 6 358 19-08-2017, Saat: 17:01
Son Yorum: erva
  Arkadaşlar yardımcı olur musunuz ? AyşeKoca 6 276 16-08-2017, Saat: 19:57
Son Yorum: erva
  Yardımcı olurmusunuz ? TürkiyeTr10 2 175 16-08-2017, Saat: 15:47
Son Yorum: TürkiyeTr10
  Bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen. Muhammed ali 6 369 14-08-2017, Saat: 17:39
Son Yorum: Muhammed ali

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi