Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YAZIKLAR OLSUN
Biz burda 3 5 kişinin ağzından çıkacak alım sayısına puana bakıyoruz Bedelli Askerlik Derneğine 700 binin üzerinde talep gelmiş bu yılda Bedelli askerlik çıksın diye. Yazıklar olsun ulan. Daha bi kaç saat önce HAİNCE bi saldırı daha oldu 7 polisimiz şehit oldu onları canı yok muydu onların ailesi sevdikleri yok muydu ?
Eğer bunların üzerine bide puanı yükseltirlerse şu 700 bin kişiye inat bu kadar insanın hayalini yıkarlarsa yazıklar olsun. İşte o zaman bizim askerimizin polisimizin neyin mücadelesini verdiğini gerçekten çok düşünmeye başladım neyin mücadelesi bu ? Bu kadar insan vatanı milleti için can atarken bu şerefsizlerin Bedelli askerlik istemesi niye ???
Senin Allah'ına kurban olurum kardeşim.
(31-03-2016, Saat: 20:48)Cy58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biz burda 3 5 kişinin ağzından çıkacak alım sayısına puana bakıyoruz Bedelli Askerlik Derneğine 700 binin üzerinde talep gelmiş bu yılda Bedelli askerlik çıksın diye. Yazıklar olsun ulan. Daha bi kaç saat önce HAİNCE bi saldırı daha oldu 7 polisimiz şehit oldu onları canı yok muydu onların ailesi sevdikleri yok muydu ?
Eğer bunların üzerine bide puanı yükseltirlerse şu 700 bin kişiye inat bu kadar insanın hayalini yıkarlarsa yazıklar olsun. İşte o zaman bizim askerimizin polisimizin neyin mücadelesini verdiğini gerçekten çok düşünmeye başladım neyin mücadelesi bu ? Bu kadar insan vatanı milleti için can atarken bu şerefsizlerin Bedelli askerlik istemesi niye ???

ALLAH BELALARINI VERSİN Angry Angry Angry Angry Angry  YAZIKLAR OLSUN !!!!
Demek ki biz boşuna konuşuyoruz boşuna uğraşıyoruz. Şuna bak lan yazıklar olsun. Biz bir ömür vatana hizmet etmek için 3 5 kişinin ağzından çıkacak lafa bakıyoruz adamlar 4 ay 12 ay bile dayanamayıp Bedelli istiyorlar. Ben hakkımı helal etmiyorum
Şehitlerin geneli gariban ailelerin tertemiz çocukları. İnsanlar canını düşünmeden gönüllü olarak sur a gidiyor. Gittikleri yere bedeli de para olarak değil can olarak ödüyorlar. Bu ülkenin zengin hanım evladına ihtiyacı yok. İhtiyacımız olan gözü kapalı vatan aşığı gençler. Atatürk ülkeyi zengin fakir gözetmeden gençlere emanet etti. Yalnızca garibanlara değil !!

Ey Türk Gençliği !
Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir !!
Cy58 Senin Allahına kurban be kardeşim
30986d8f7a1f1cc2820a8348e1de9e7f.jpg
Her ne kadar bizim ülkemizde fazla olsada dünyada hep garip insanlar zarar görüyor. Öncelikle şunu söyleyeyim:eli, ayağı tutan her sağlıklı birey askerliğini yapmalıdır bence. Bu vatan nasıl kazanıldı, ne komutanlar gördü bu vatan... Askere bir gitseler kanlarındaki o asil Türklüğü tadacaklar. Şanlı ecdadlarını en iyi şekilde damarlarında hissedecekler. Anlamıyorum keyfi bir şekilde para veripte askere gitmeyenleri. Ben bu ülkede seve seve askerlik yaparım. Polisliği bu kadar çok istememde ki birinci etkende maaş falan değil vatan sevgisinden doğan hizmet etme isteği. Maaşı çok düşünseydim polislik yapmazdım. Bugüne kadar 3 şehit cenazesine katıldım ve hepside yoksul ailelerdi biricik oğullarını Vatana seve seve şehit vermişlerdi. Böyle oğullarını seve seve askere gönderen aileler olduğu sürece ve bizim gibi düşünenler olduğu sürece sırtımız yere gelmez.
Senin canına kurban olurum be. Asil Türk çocuğu.
Helal olsun,diyecek söz bırakmamışsınız söylenecek her şeyi çok güzel özetlemişsiniz.Elinize sağlık.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
Bu insanlar böyle yaptıkça ben gerçekten ne için kim için hizmet edeceğimizi düşünür oldum. Biz mi yanlış Yoldayız yoksa onlar mı ?
Kelimesi kelimesine özetlemişsin şu zamanlardaki durumu ağzına sağlık dostum.
O Şırnak bir türk ilidir, Her il bize sevgilidir.
tumblr_nz1vsxRz6P1ucz10ho3_1280.jpg
Bunun sebebi ne ? Son model telefonlar ile rahat rahat gezik kafelerde eğlenmek. Arabalara binip kızlara hava atmak. Saçları alman futbolcuları gibi yapıp gözler kısık bakış atmak. Artist gibi gezmek. Herşey onlara güzel popi olurlar babaları ekmek parası için çırpınır. Polis olsalar asker olsalar subay astsubay uzman çavuş devlet garantisi var diye girerler. Maaş var emeklilik sigorta var. Kimse vatan düşünmez oldu arkadaşlar. Bi taraflarının keyiflerine bakıyorlar. Bundaki en büyük suç ailelerdir. Rahat yetiştirmiceksin evladını bu kadar. Onlar para için polis asker olur biz Türk devleti var olsun millet huzur bulsun diye gireriz.
Adam var Madam var kardeşim Smile biz ne ara böyle olduk anlamıyorum Tarihimiz kahramanlıklarla dolu bazen keşke eski çağlarda yaşasam diyorum ama ne yaparsın :/
Kafamız Gökyüzü
Arkadaşlar bi kaç arkadaşlarımdan bu açtığım konu için güzel yorumlar güzel mesajlar aldım Allah hepinizden razı olsun ama yemin ederim benim amacım böyle bişey değildi.
Benim puanım 259.81 küsür arkadaşlar. Yani yarım puandan bile az bi puan ile 260 ı kaçırdım. Baraj puanı konusunda da şahsi düşüncem 260 olacak gibi ama bu 700 bin kişinin bu yaptığı şerefsizlikten sonra bu yarım puan ile kaçırmak onların ki kadar koymaz bana. Adam gibi Lys ye çalışırım yazarım bi 4 yıllık bölüm ama yine ygs ye girerim pmyo ya denerim bu davadan da vazgeçmem.
Allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah bugün o haberi gördükten sonra yemin ederim yatsı namazında Allah şu forumda ki iyi olduğum kötü olduğum herkesin sesini duy şu polisliği hepsine nasip et diye dua ettim inşallah kazanırsınız.
kardeş iyi hoş demişsin de olayı nasıl pmyo puanına bağladın hayret verici yani
Aldığım puan ile baraj puanı hakkında ki düşüncemi söyledim bu şerefsizlerin yaptıklarından sonra yarım puan ile kaybetmek koymaz dedim kardeşim.
eğer gerçekten olmak isteseydın çok çalışırdın ve olurdun polis. Bu meslek öyle hiçbir şey olamazsam hiçbir şeye puanım yetmezse gider polis olurum denilecek meslek değil.

zaten 3 bin kişi alıyorlar onada tabiki bir şeylerden ödün vererek çalışan insanlar girecek alnının teriyle koruyacak vatanını
Cok çalışıp olurdun polis ne demek ? 320 alan yerinde kalır 271 alan okula yerleşir. Bak çalışıp yuksek puan alan kazanamadı. Böyle şeylere şahit olacağımız günler yakındır. Elbette puan önemli. Ama ikinci planda kalıyor mülakat ortamında.
yok onu demıyorum adam burda isyan etmiş ona dıyorum. Tabi ki öyle ama taban puanı yakalamak için çalışmak gerek. Her önüne gelen girmemeli.
Ulan bak gakgo musun ne boksun git benim çalışmama puanıma laf etme canımı sıkma benim. Sen kimsin lan nerden biliyon benim ne kadar çalıştığımı ? Sen kimsin ki hiçbirşeye puanım yetmezse gider polis olurum diye yorum yöneltiyon bana. Ulan bak bi kere uyarı aldım şu forumdan yine alırım yine engellenirim umrumda değil ama git günaha sokma beni.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  herkezin yeni yili kutlu olsun Caner Uçar 10 367 03-01-2017, Saat: 21:06
Son Yorum: Mavi
  PES EDİYORUM. Hakkınız varsa helal olsun. yigit35 19 840 31-07-2016, Saat: 02:23
Son Yorum: vokalelen
  LANET OLSUN BÖYLE SİSTEME pls00 40 2,052 18-06-2016, Saat: 23:27
  Gönülden isteyen herkesin Allah yardımcısı olsun pmyocu58 9 668 12-06-2016, Saat: 20:16
Son Yorum: Akif
  Lütfen bilen Sreenshot alan yardımcı olsun TürkmenA 5 484 12-06-2016, Saat: 01:56

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi