Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YGS
BEYLER YGS DE 300 PUAN ALMAK İÇİN TÜRKÇE GİBÜ DERSLERDEN KAŞ NET BIRAKMAM GEREKLİ ( SAYISALCI DEĞİLİM )
                                       z3kvQ6.jpg
Türkçe = 30
Sosyal Bilimler = 26

Bak bunlar https://ygs-puan.hesaplama.net/hesaplama.do bu sitenin sonuçları.

Birde fem'in puanmatik sitesi var ordaki sonuçlara göre

Türkçe = 30
Sosyal Bilimler = 23

net yetiyor.

Şuanda hesaplama olarak tüm sitelerde puanlar 5-10 puan oynuyor fakat Türkçe'den en az 30 sosyal bilimlerden de en az 22-23 net garanti koy kafana. Kendi barajını belirle. Bende sayısalı 0 olan birisi olarak sadece Türkçe ve Sosyal'den yapacağım ygs de
Beyler sinavda en cok korktugum paragraflari okurken kafamin baska yerlere gitmesi gecenki denemede okuyorum aklima gs maci kazanacakmi ne olacak bu ülkenin hali gibi seyler geliyo Smile aklim bos olursa en az 30 net yaparim.
Bir de puanza sitesi var,geneli orayi kullaniyoSmile
(25-02-2016, Saat: 19:21)Farketmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler sinavda en cok korktugum paragraflari okurken kafamin baska yerlere gitmemesi gecenki denemede okuyorum aklima gs maci kazanacakmi ne olacak bu ülkenin hali gibi seyler geliyo Smile aklim bos olursa en az 30 net yaparim.

aynı ben Big Grin Big Grin AMA BEN FENERBAHÇE
Fener bu sene iyi Smile
Arkadaşlae fazla kasmayın kendinizi ösym resmi sayfasından hesapladım 52 net yetiyo 300 almak için türkçe 26 sosyal 26 yaparsınız
baraj puanı ygsden önce açıklanma gibi bir şey olurmu acaba ygsden önce açıklansın lütfen
(29-02-2016, Saat: 21:32)bayan polis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: baraj puanı ygsden önce açıklanma gibi bir şey olurmu acaba ygsden önce açıklansın lütfen

Sınavdan sonra açııklanır.
Aynen ygs sıralamasına göre puan belirleyecekler

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi