Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ygs
şimdi pmyo giriş için belli bir puan sınırı veriliyor ya mesela biz herhangi birinden ygs puan türlerinden birine yoğunlayıp atıyorum türkçeye diğerlerini yapmasak o puan türleri doğru yanlışlar birbirini etkiliyormu acaba?
Pmyo baraj puani tutsunda istersen bi tane ders yap onemli degil.
işte puan hesaplamada yaptığımız cevaplar birbirlerini etkiliyormu mesela türkçeden 30 doğru sosyal 30 doğru mat 15 buunlar birbirlerini etkiliyormu
birbirlerini etkiliyor mu derken ?
Anlattigim gibi turkceden belli sayida soru yaptik ama o puana yetmedi matematikten yaptigim dogrular o puani

Anlattigim gibi turkceden belli sayida soru yaptik ama o puana yetmedi matematikten yaptigim dogrular o puani yukseltirmi
puan sadece bi ders üstüne değil zaten hepsi bir tahmini netlerin nedir??
Seneye giricem sinava ben temel liseye gidiyorum butun derslere yogunlasiyorum yani mat olsun turkce olsun turkce sosyalden 39 net cikarim matdan 15 falan anca yani ygs1 ygs2 puanlari hesaplanirken butun hepsi toplanip bir puan cikiyormu diye soruyorum

Turkce sosyal 30 net dicektim
türkçe sosyal 30 yapsan ikisinide çok iyi puan alırsın sözel alanından yani toplam 55 netin olsun hangi dersten olduğu onemli değil 270i geçersin
Işte ben mulakatlari daha rahat gecebilmek için matda yapmak istitorum daha yuksek puan alabilmek için yoksa mat tek basina hesaplanirsa ne anlami kaliyo mat yapmanin ins öyle degildir ama yoksa emeklerim bosa gider o kadar ugrasiyorum
Bayan Polis demek istediğini anladım galiba , sen şimdi 30 türkceden yaptın 30 sosyalden yaptın bu agırlıklı olarak ygs-3 ve ygs-4 e gelir.
Ama evet matematik yapmanda sözel kısmının puanını artırır.
mustafa-kemal-ataturk-resimleri-59-500x628.jpg
Oh bee sonunda anlayan cikti çok sevindim çok tesekuurler Smile)
Rica ederim
mustafa-kemal-ataturk-resimleri-59-500x628.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi