Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ygs 2017
Exclamation 
Beyler bayanlar netlerime bi göz atıcak olursak öncelikle türkçeden 10 yanlış yapmış olmam imkansız.26 doğrum 8 tane yanlışım vardı ve 6 tane de boşum vardı. Hatta boş bıraktıklarım dil bilgisi sorularıydı ve tamı tamına 6 tane dil bilgisi sorusu vardı. Sosyale gelicek olursak arkadaşlar 12 yanlış ile uzaktan yakından alakası yok. Sosyaldende 8 yanlışım vardı abi adım gibi eminim. Matematikle feni fazla hatırlamıyorum zaten çok durmadım üzerilerinde ama sosyal ve türkçeden kesinlikle o kadar yanlışım yok. Puan hesaplamaya gelicek olursak 2016 katsayısına nazaran çok düşük vermiş puanı. Bu puanla kazanamam diye düşünüyorum. İnşallah Akademi çoğunluğu göze alarak barajı düşürürde benim gibi polis olmayı gönülden isteyen arkadaşlar kazanır. Yinede umudu kesmiyorum  baraj 270 bile olsa girecem deneyeceğim mülakatları deneyim olsun diye. Düşük aldıysak napalım hayallerimizi satmadıkya sadece ertelemiş olduk. Neyse bende böyle içimi dökmek istedim sizde durumlar nedir aynımıdır. Üzmeyelim gençler kendimizi dünyanın sonu değil sonuçta...

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Pencereden baktığımızda güneşi esirgemiyor ise gökyüzü, birileri yaşadığımız günlerin bedelini ödediği içindir.
(28-03-2017, Saat: 23:00)tolgvok Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler bayanlar netlerime bi göz atıcak olursak öncelikle türkçeden 10 yanlış yapmış olmam imkansız.26 doğrum 8 tane yanlışım vardı ve 6 tane de boşum vardı. Hatta boş bıraktıklarım dil bilgisi sorularıydı ve tamı tamına 6 tane dil bilgisi sorusu vardı. Sosyale gelicek olursak arkadaşlar 12 yanlış ile uzaktan yakından alakası yok. Sosyaldende 8 yanlışım vardı abi adım gibi eminim. Matematikle feni fazla hatırlamıyorum zaten çok durmadım üzerilerinde ama sosyal ve türkçeden kesinlikle o kadar yanlışım yok. Puan hesaplamaya gelicek olursak 2016 katsayısına nazaran çok düşük vermiş puanı. Bu puanla kazanamam diye düşünüyorum. İnşallah Akademi çoğunluğu göze alarak barajı düşürürde benim gibi polis olmayı gönülden isteyen arkadaşlar kazanır. Yinede umudu kesmiyorum  baraj 270 bile olsa girecem deneyeceğim mülakatları deneyim olsun diye. Düşük aldıysak napalım hayallerimizi satmadıkya sadece ertelemiş olduk. Neyse bende böyle içimi dökmek istedim sizde durumlar nedir aynımıdır. Üzmeyelim gençler kendimizi dünyanın sonu değil sonuçta...
Pelikan sağolsun kardeş
Kardesim gecen sene puanlar yuksek siralama dusuktu bu sene siralama yuksek puan dusuk yana sinav biraz eleyiciydi o yuzden basvuran kisilerin puani onemli dusuk bir tek sana dusuk degil yani her sey oablr

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sabit: YILLARA GÖRE PMYO, ALINAN KİŞİ SAYISI, PUAN, BAŞVURU SAYISI, 2017 EKLENDİ Muhammet25400 119 51,469 03-09-2017, Saat: 18:46
Son Yorum: Cevikİbo
  2017 sıralama CEVİKKUVVETT 1 275 23-08-2017, Saat: 10:20
Son Yorum: kubilay61
  2017 pmyo katılan kişi sayısı Mervepmyo 1 402 18-08-2017, Saat: 10:58
Son Yorum: HllGcmn
  2017 pmyo asil hkmhn44 14 1,757 02-07-2017, Saat: 16:26
Son Yorum: RastiRusti
  2017 SONUÇ TARİHİ -KAAN- 4 995 30-06-2017, Saat: 02:55
Son Yorum: Cerentyln

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi