Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ygs
Arkadaşlar ygsden 270 geçemezsek eğer hiç mi şansımız olmayacak
puanın kaç olduğu belli değil şuanda 250 de olur 300 de sen ygs ne odaklan sınavdan sonra 1 ay içinde puanda açıklanır
Umarım 250 olur çünkü matematik hiç yapamıyorum ne yazık ki
herşey olabilir gerçekten kimse şuanda şu olur diyemiyor
Yakında açıklanacak.Herkes tahmin yürütüyor kendince.Net bir şey yok henüz.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
(16-02-2016, Saat: 00:02)Sultan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Umarım 250 olur çünkü matematik hiç yapamıyorum ne yazık ki

Matematik benimde 0 yani hiç bakmıyorum. Ama puanlar 290-300 geliyor. Sayısal yapamıyorsan Türkçe yapmaya bak.
Bazen umutsuzluğa kapılıyorum matematik yapamadığım için. Mesela ya Türkçe ve sosyal de 270 geçebilecek kadar net yapamazsam diye. Geçen yıl pmyo için baraj puan kaçtı? Ve sizler kaç net yapıyorsunuz? Günde ne kadar çalışıyorsunuz
Geçen yıl 270di. ben günde 400 soru çözüyorum 200 sosyal 200 türkçe

netler ortalama türkçe =30 sosyal=20-22
bazen fen 4-5 net geliyor
Dershaneye gidiyor musun peki
(16-02-2016, Saat: 00:23)Sultan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dershaneye gidiyor musun peki

Gitmiyorum ama keşke gitseydim. Sen gidiyormusun netler nasıl geliyor ortalama?
12. Sınıfım yoğun olduğundan gidemiyorum. Stajım var. Evde çalışıyorum malesef keşke bende gidebilseydim. Netlerim çok iyi sayılmaz
(16-02-2016, Saat: 00:26)Sultan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 12. Sınıfım yoğun olduğundan gidemiyorum. Stajım var. Evde çalışıyorum malesef keşke bende gidebilseydim. Netlerim çok iyi sayılmaz

Benimde stajım var haftanın 3 günü. Maaş almıyorum zaten o yüzden gidip akşama kadar soru çözüyorum. Sen birde orda çalışıyorsan sıkıntı patronla konuş iş yaptırmasın sana tabi maaş vermiyorsa ve ortam müsaitse. Bizde ofis çünkü masabaşı falan ama neyin stajını görüyorsun bilmiyorum ders çalışmak için ortam müsait mi
Evet müsait. Çalışma konusunda oldukça rahatım. Geç bir saatte de çıkmıyorum. 3 gibi evdeyim. Anaokulunda staj görüyorum bu arada. Test götürüp çözüyorum bazen ama çokta çözemiyorum çünkü ortam da hemen konsantrasyonum dağılıyor. Çocuklardan biri bir şey istiyor veya soruyor bu yüzden ben soruyu tekrar tekrar baştan okumak zorunda kalıyorum. Bu aralar rapor alıcan sınava kadar sende öyle yap

Biraz önce baktım geçen yıl baraj 250ymiş
(16-02-2016, Saat: 00:34)Sultan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet müsait. Çalışma konusunda oldukça rahatım. Geç bir saatte de çıkmıyorum. 3 gibi evdeyim. Anaokulunda staj görüyorum bu arada. Test götürüp çözüyorum bazen ama çokta çözemiyorum çünkü ortam da hemen konsantrasyonum dağılıyor. Çocuklardan biri bir şey istiyor veya soruyor bu yüzden ben soruyu tekrar tekrar baştan okumak zorunda kalıyorum. Bu aralar rapor alıcan sınava kadar sende öyle yap

Dediğin gibi YGS'ye kadar rapor alacağım zaten haftada 2 gün okul var o günlerdede gitmeyeceğim. Günde şu kadar soru çözeceğim diye limit koy kendine ve hergün not al çözdüğün soru miktarını ve doğru yanlış sayılarını. Ben günü gününe not alıyorum 400 soru hergün çözeceğim diye ve şuan 100 sorum kaldı uykum var yinede çözeceğim çünkü geçmişe baktığımda hedef koyduğum soru sayısının altında olunca kötü hissediyorum buna bağlı olarak içimde mecburiyet duygusu oluşuyor. Şuan 288 çıktı denemem sevindirik oldum Smile
Ne güzel ?? kaç yaptın peki Türkçe sosyal?
Türkçe = 32.25
Sosyal = 18.25

Sosyal 22-25 arası olsa süper olacak aslında 300lere çıkacak ama bir türlü artmıyor. Aslında bi ygs denemesi aldım sadece sosyal bilimler orda 25-27 net arası geliyor hep ama kolay olduğu denemelerde çıkıyor
4 yanlış bir doğruyu götürmese çok güzel olucaktı. Her neyse ben şimdi uyuyacağım bugün epey yorucu bir günde benim için e haliyle yoruldum daSad yarında erken kalkacağımdan uyuyayım artık. Yarın bol test?? o netler artacak?? sorularımı cevapladığın için teşekkür ederim, iyi geceler?
Yarın çözdüğün soru sayısını yaz buraya ve netlerini hatta yarışalım belki rekabet başarı getirir Smile İyi geceleer.
Tamam okulda da çözücem eve gelince yazarım. Sende yaz. Smile
(16-02-2016, Saat: 00:56)Sultan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam okulda da çözücem eve gelince yazarım. Sende yaz. Smile

Anlaştık.   Blush

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi