Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yunus polis
Arkadslar lise 2 sinifa gidiyorum deneme sinav sonuclarim(ygs) en az 300 den asagi yok bu puanida hic calismadan aliyorum
Tmm buraya kadar bi sikinti yok yunus polis olmak istiyorum butun bildiklerinizi bnle paylasirmisiniz
Not: biliyorum bazi seyleri ama emin olmak istiyorum.
Şimdi olaylar karışık bu cemaat öğrencilerini okuldan ayıklıyorlar 1800 öğrenci yandı kurunun yanında yaşda yanabilir 2 senen boş gidebilir yani
Bu sene ygs puanın barajı 270 şehit varsa ailende 140 puana iniyo bu ygsden bu baraj puanlarını geçersen seni sözlü mülakata alıyolar soruyolar işte neden polis olmak istedin heyecan kendni ifade etme gibi burdan başarılı olursan fiziksel mülakata giriyosun şınav barfiks mekik gibi vs burdan başarılı oluyosan eski sistemde yazılı sınav vardı kaldırıldı fizikseldende başarılı olursan şansına hangi ildeki okul gelirse oraya gidiyosun kaydını yaptırıyosun okuyosun 2 yıl sonra polis memuru olarak diploma alırsın sonra boyun posun tutarsa dediğim gibi yunus polisliğe alırlar bende yunusluk okumak istiyorum allah nasip ederse kardeş Big Grin BENDE YUNUS OLMAK İSTİYORUM ALLAH NASİP EDERSE :d
Kardesim hangi pmyo ya gitmek istedigimizi biz mi seciyoruz yoksa kura mi
Şansına kardeş bilgisayar belirliyo galiba Big Grin
Hayirlisi olsun

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Göz + Polis Alımı + Mesai Saatleri . BAKARMISINIZ ? VatanİcinPolis 16 488 5 saat önce
Son Yorum: BerkcanYakar
  Editörün Seçimi: Neden Polis Olunur? / Olunmaz? ( Açıklaması ) Mavi 10 162 9 saat önce
Son Yorum: pöhjöhkomando
  Polis olmak istiyorum muhammedartrn 3 173 18-02-2017, Saat: 21:45
Son Yorum: helicobacter
  10.Sınıf Öğrencisi Olarak Polis Olmak İstiyorum,Sorularım var. FerhatQ 6 249 11-02-2017, Saat: 21:58
Son Yorum: AYDIN34
  Sivil Polis Neden Polis Ceketi Giyer. TekVatan24 13 464 31-01-2017, Saat: 13:51
Son Yorum: Batuhan Özkan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi